Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (32 entries)

note: Defaults
en: Net
sl: Mreža

en: Xfce4-Netload-Plugin
sl: Xfce4-Netload-vtičnik

en: Unknown error.
sl: Neznana napaka.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
sl: Linux proc naprava '/proc/net/dev' ni bila najdena.

en: Interface was not found.
sl: Vemsnik ni bil najden

en: << %s >> (Interface down)
sl: << %s >> (nedelujoč vmesnik)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
sl: << %s >> (%s)
    Povprečje zadnjih %d meritev
    z intervalom %.2fs:
    Vhod: %s
    Izhod: %s
    Skupaj: %s

en: no IP address
sl: in IP naslova

en: %s: Error in initializing:
    %s
sl: %s: Napak pri inicializaciji:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
sl: Barva stolpca (_vhod)

en: Bar color (_outgoing):
sl: Barva stolpca (izh_od)

en: Maximum (inco_ming):
sl: Maksimalno (_vhod):

en: Maximum (o_utgoing):
sl: Maksimalno (i_zhod):

en: Network Monitor
sl: Prikazovalnik omrežja

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _Text to display:
sl: _Tekst za prikaz:

en: Network _device:
sl: Omrežna _naprava:

en: Update _interval:
sl: Osvežitveni _interval:

en: Show values as _bits
sl: Prikaži vrednost kot _bite

en: _Automatic maximum
sl: S_amodejni maksimum

en: _Present data as:
sl: _Predstavi podatke kot:

en: Bars
sl: Stolpce

en: Values
sl: Vrenosti

en: Bars and values
sl: Stolpce in vrednosti

en: _Colorize values
sl: O_barvaj vrednosti

en: _Digits number:
sl: Število števk:

en: Show network traffic
sl: Prikaži omrežni promet

en: bps
sl: b/s

en: Kbps
sl: Kb/s

en: Mbps
sl: Mb/s

en: Gbps
sl: Gb/s
