Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (29 entries)

note: Defaults
en: Net
sq: Rrjet

en: Xfce4-Netload-Plugin
sq: Shtojca Xfce4-Netload

en: Unknown error.
sq: Gabim i panjohur.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
sq: S’u gjet pajisje "proc" Linux '/proc/net/dev'.

en: Interface was not found.
sq: S’u gjet ndërfaqe.

en: << %s >> (Interface down)
sq: << %s >> (Ndërfaqe jashtë funksionimit)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
sq: << %s >> (%s)
    Mesatare e %d matjeve të fundit
    me një interval prej %.2fs:
    Ardhëse: %s
    Ikëse: %s
    Gjithsej: %s

en: no IP address
sq: pa adresë IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
sq: %s: Gabim në gatitje:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
sq: Shfaq te paneli ngarkesën e çastit të një ndërfaqeje rrjeti

en: Bar color (i_ncoming):
sq: Ngjyrë shtylle (për _ardhëset):

en: Bar color (_outgoing):
sq: Ngjyrë shtylle (për _ikëset):

en: Maximum (inco_ming):
sq: Maksimum (për _ardhëset):

en: Maximum (o_utgoing):
sq: Maksimum (për _ikëset):

en: Network Monitor
sq: Mbikëqyrës Rrjeti

en: _Close
sq: _Mbylle

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: _Text to display:
sq: _Tekst për shfaqje:

en: Network _device:
sq: _Pajisje rrjeti:

en: Update _interval:
sq: _Interval përditësimi:

en: Show values as _bits
sq: Shfaqi vlerat si _bit

en: _Automatic maximum
sq: Maksimum _automatik

en: _Present data as:
sq: _Paraqiti të dhënat si:

en: Bars
sq: Shtylla

en: Values
sq: Vlera

en: Bars and values
sq: Shtylla dhe vlera

en: _Colorize values
sq: _Ngjyrosi vlerat

en: _Digits number:
sq: Numër shi_frash:

en: Show network traffic
sq: Shfaq trafik rrjeti
