Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (29 entries)

note: Defaults
en: Net
sr: Мрежа

en: Xfce4-Netload-Plugin
sr: Прикључак надзорника мреже за Иксфце4

en: Unknown error.
sr: Непозната грешка.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
sr: Није пронађен Линуксов уређај „/proc/net/dev“.

en: Interface was not found.
sr: Није пронађено сучеље.

en: << %s >> (Interface down)
sr: << %s >> (сучеље је искључено)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
sr: << %s >> (%s)
    Просек последњих %d мерења
    са учесталошћу од %.2fs:
    Долазни: %s
    Одлазни: %s
    Укупни: %s

en: no IP address
sr: нема адреса ИП-а

en: %s: Error in initializing:
    %s
sr: %s: Грешка при покретању:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
sr: Приказуј тренутно оптерећење сучеља мреже на полици

en: Bar color (i_ncoming):
sr: Боја траке (_долазни):

en: Bar color (_outgoing):
sr: Боја траке (_одлазни):

en: Maximum (inco_ming):
sr: Највећи (долазни):

en: Maximum (o_utgoing):
sr: Највећи (одлазни):

en: Network Monitor
sr: Надзорник мреже

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _Text to display:
sr: _Натпис које ће се приказивати:

en: Network _device:
sr: Мрежни _уређаји:

en: Update _interval:
sr: Учесталост _упита:

en: Show values as _bits
sr: Приказуј вредности у битовима

en: _Automatic maximum
sr: _Самостално највећи

en: _Present data as:
sr: _Прикажи податке као:

en: Bars
sr: Траке

en: Values
sr: Вредности

en: Bars and values
sr: Траке и вредности

en: _Colorize values
sr: _Обоји вредности

en: _Digits number:
sr: _Број цифара:

en: Show network traffic
sr: Приказуј проток мрежних података
