Xfce Panel Plugins - en to tr translation catalogue (29 entries)

note: Defaults
en: Net
tr: Ağ

en: Xfce4-Netload-Plugin
tr: Xfce4 Ağ Trafiği Eklentisi

en: Unknown error.
tr: Bilinmeyen hata.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
tr: Linux proc aygıtı '/proc/net/dev' bulunamadı.

en: Interface was not found.
tr: Arabirim bulunamadı.

en: << %s >> (Interface down)
tr: << %s >> (Arabirim çalışmıyor)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
tr: << %s >> (%s)
    Son %d ölçümün ortalaması
    %.2fs aralık ile:
    Gelen: %s
    Giden: %s
    Toplam: %s

en: no IP address
tr: IP adresi yok

en: %s: Error in initializing:
    %s
tr: %s: Başlatılırken hata:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
tr: Çubuk rengi (_gelen):

en: Bar color (_outgoing):
tr: Çubuk rengi (g_iden):

en: Maximum (inco_ming):
tr: En yüksek hız (g_elen):

en: Maximum (o_utgoing):
tr: En yüksek hız (gi_den):

en: Network Monitor
tr: Ağ Gözlemcisi

en: _Close
tr: _Kapat

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Text to display:
tr: Gösterilecek _metin:

en: Network _device:
tr: Ağ _aygıtı:

en: Update _interval:
tr: Güncelleme _aralığı:

en: s
tr: sn

en: Show values as _bits
tr: Değerleri _bit olarak görüntüle

en: _Automatic maximum
tr: _Kendiliğinden azami

en: _Present data as:
tr: _Veriyi şöyle göster:

en: Bars
tr: Çubuklar

en: Values
tr: Değerler

en: Bars and values
tr: Çubuklar ve değerler

en: _Colorize values
tr: Değerleri _renklendir

en: _Digits number:
tr: _Rakam numarası:

en: Show network traffic
tr: Ağ trafiğini göster
