Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
ug: Xfce4-Netload قىستۇرمىسى

en: Unknown error.
ug: نامەلۇم خاتالىق.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
ug: لىنۇكىس proc ئۈسكۈنىسى  '/proc/net/dev' تېپىلمىدى

en: Interface was not found.
ug: ئارايۈز تېپىلمىدى

en: << %s >> (Interface down)
ug: << %s >> (ئارايۈز توختىتىلغان)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
ug: << %s >> (%s)
    ئەڭ ئاخىرقى %d قېتىملىق ئۆلچەشنىڭ ئوتتۇرىچە قىممىتى:
    ئۆلچەش ئىنتېرۋالى %.2fs:
    كىرىش: %s 
    چىقىش: %s
    جەمئىي: %s

en: no IP address
ug: IP ئادرېسى يوق

en: %s: Error in initializing:
    %s
ug: %s: دەسلەپلەشتۈرۈشتە خاتالىق كۆرۈلدى:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
ug: بالداق رېڭى (كىرىش)(_N):

en: Bar color (_outgoing):
ug: بالداق رېڭى  (چىقىش)(_O):

en: Maximum (inco_ming):
ug: ئەڭ چوڭ (كىرىش)(_M):

en: Maximum (o_utgoing):
ug: ئەڭ چوڭ (چىقىش)(_U):

en: Network Monitor
ug: تور كۆزەتكۈ

en: _Text to display:
ug: كۆرسىتىدىغان تېكىست(_T)

en: Network _device:
ug: تور ئۈسكۈنىسى(_D):

en: Update _interval:
ug: يېڭىلاش ئىنتېرۋالى(_I):

en: _Automatic maximum
ug: ئۆزلۈكىدىن ئەڭ چوڭ(_A)

en: KiB/s
ug: ك ب/س

en: _Present data as:
ug: سانلىق-مەلۇماتلارنى كۆرسىتىش شەكلى:

en: Bars
ug: بالداقلار

en: Values
ug: قىممەتلەر

en: Bars and values
ug: بالداقلار ۋە قىممەتلەر

en: _Colorize values
ug: رەڭلىكلەشتۈرۈش قىممىتى(_C)

en: Show network traffic
ug: تور قىستاڭچىلىقىنى كۆرسىتىدۇ
