Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (34 entries)

note: Defaults
en: Net
uk: Мережа

en: Xfce4-Netload-Plugin
uk: Модуль контролю з'єднаннями мережі для Xfce4

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
uk: Не знайдено Linux пристрій '/proc/net/dev'.

en: Interface was not found.
uk: Інтерфейс не існує.

en: << %s >> (Interface down)
uk: << %s >> (Інтерфейс відключено)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
uk: << %s >> (%s)
    Середнє значення за останні %d виміри
    з інтервалом %.2fs:
    Вхідний: %s кБайт/с
    Вихідний: %s кБайт/с
    Загалом: %s кБайт/с

en: no IP address
uk: немає IP адреси

en: %s: Error in initializing:
    %s
uk: %s: Помилка ініціалізації:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
uk: Колір (вхід_ний):

en: Bar color (_outgoing):
uk: Колір (вихі_дний):

en: Maximum (inco_ming):
uk: Максимум (в_хідний):

en: Maximum (o_utgoing):
uk: Максимум (в_ихідний):

en: Network Monitor
uk: Спостереження за мережею

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Text to display:
uk: _Відображуваний текст:

en: Network _device:
uk: Мережевий _пристрій:

en: Update _interval:
uk: Інтервал _оновлення:

en: s
uk: с

en: Show values as _bits
uk: Показати значення в _бітах

en: _Automatic maximum
uk: А_втоматичний максимум

en: KiB/s
uk: КіБ/с

en: _Present data as:
uk: Показати дані як:

en: Bars
uk: Шкала

en: Values
uk: Значення

en: Bars and values
uk: Шкала і значення

en: _Colorize values
uk: _Значення в кольорі

en: _Digits number:
uk: _Число цифр:

en: Show network traffic
uk: Відображати мережеву активність

en: bps
uk: біт/с

en: Kbps
uk: Кбіт/с

en: Mbps
uk: Мбіт/с

en: Gbps
uk: Гбіт/с
