xfce4-netload - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Xfce4-Netload-Plugin
vi: Plugin Netload của Xfce4

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
vi: Không tìm thấy thiết bị proc của Linux '/proc/net/dev'.

en: Interface was not found.
vi: Không tìm thấy giao diện mạng.

en: no IP address
vi: không có địa chỉ IP

en: Select color
vi: Chọn màu

en: s
vi: giây
