Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (28 entries)

note: Defaults
en: Net
gl: Rede

en: Unknown error.
gl: Erro descoñecido.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
gl: Non se atopou o dispositivo no proc de Linux '/proc/net/dev'.

en: Interface was not found.
gl: Non se atopou a interface.

en: << %s >> (Interface down)
gl: << %s >> (Interface apagada)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
gl: << %s >> (%s)
    Media das últimas %d  medicións cun intervalo de %.2f s:
    Entrante:%s
    Saínte:%s
    Total: %s

en: no IP address
gl: sen enderezo IP

en: %s: Error in initializing:
    %s
gl: %s: Erro ao inicializar:
    %s

en: Display the current load of a network interface in the panel
gl:  Amosa no panel a carga actual dunha interface de rede

en: Bar color (i_ncoming):
gl: Cor da barra (e_ntrante):

en: Bar color (_outgoing):
gl: Cor da barra (_saínte):

en: Maximum (inco_ming):
gl: Máximo (_entrante):

en: Maximum (o_utgoing):
gl: Máximo (s_aínte):

en: Network Monitor
gl: Monitor da rede

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Help
gl: _Axuda

en: _Text to display:
gl: _Texto a amosar:

en: Network _device:
gl: _Dispositivo de rede:

en: Update _interval:
gl: _Intervalo de actualización:

en: Show values as _bits
gl: Amosar os valores como _bits

en: _Automatic maximum
gl: Máximo _automatico

en: _Present data as:
gl: _Presentar os datos como:

en: Bars
gl: Barras

en: Values
gl: Valores

en: Bars and values
gl: Barras e valores

en: _Colorize values
gl: _Colorear os valores

en: _Digits number:
gl: Número de _díxitos:

en: Show network traffic
gl: Amosar o tráfico de rede
