Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (28 entries)

note: Defaults
en: Net
hu: Hálózat

en: Xfce4-Netload-Plugin
hu: Xfce 4 hálózati terhelés bővítmény

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Linux proc device '/proc/net/dev' not found.
hu: A „/proc/net/dev” Linux proc eszköz nem található.

en: Interface was not found.
hu: A csatoló nem található.

en: << %s >> (Interface down)
hu: << %s >> (a csatoló nem működik)

en: << %s >> (%s)
    Average of last %d measures
    with an interval of %.2fs:
    Incoming: %s
    Outgoing: %s
    Total: %s
hu: << %s >> (%s)
    Az utolsó %d mérés átlaga:
    %.2fs gyakoriság mellett:
    Bejövő: %s
    Kimenő: %s
    Összesen: %s

en: no IP address
hu: nincs IP cím

en: %s: Error in initializing:
    %s
hu: %s: Hiba az előkészítés során:
    %s

en: Bar color (i_ncoming):
hu: Sáv színe (_bejövő):

en: Bar color (_outgoing):
hu: Sáv színe (_kimenő):

en: Maximum (inco_ming):
hu: Maximum (b_ejövő):

en: Maximum (o_utgoing):
hu: Maximum (ki_menő):

en: Network Monitor
hu: Hálózatfigyelő

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Text to display:
hu: Megjelenítendő s_zöveg:

en: Network _device:
hu: _Hálózati eszköz:

en: Update _interval:
hu: _Frissítési időköz:

en: s
hu: mp

en: Show values as _bits
hu: Értékek megjelenítése _bitekben

en: _Automatic maximum
hu: _Automatikus maximum

en: _Present data as:
hu: A_datok megjelenítése mint:

en: Bars
hu: Sávok

en: Values
hu: Értékek

en: Bars and values
hu: Sávok és értékek

en: _Colorize values
hu: É_rtékek színezése

en: Show network traffic
hu: Hálózati forgalom megjelenítése
