Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (50 entries)

en: Ideal for your quick notes
ast: Xenial pa les sos notes rápides

en: Select notes path
ast: Esbillar camín de les notes

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
ast: El direutoriu esbilláu (%s) pal camín de notes nueves yá contien ficheros. Tienes d'esbillar o criar un direutoriu baleru.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
ast: Nun pue esbillase'l direutoriu pal camín de les notes nueves: %s

en: Rename group
ast: Renomar grupu

en: The name %s is already in use
ast: El nome %s yá ta n'usu

en: Are you sure you want to delete this group?
ast: ¿De xuru quies desaniciar esti grupu?

en: The group "%s" has been modified on the disk
ast: El grupu "%s" desanicióse del discu

en: Do you want to reload the group?
ast: ¿Quies recargar el grupu?

en: The name "%s" is invalid.
ast: El nome "%s" nun ye válidu.

en: The invalid characters are: %s
ast: Los caráuteres non válidos son: %s

en: Unable to open the settings dialog
ast: Nun pue abrise'l diálogu de configuración

en: _Add a new group
ast: _Amestar un grupu nuevu

en: Menu
ast: Menú

en: Refresh notes
ast: Notes de refrescu

en: Hide (%s)
ast: Anubrir (%s)

en: _Groups
ast: _Grupos

en: _Rename
ast: _Renomar

note: Always on top
en: Always on top
ast: Siempres enriba

en: Sticky window
ast: Ventana adhesiva

en: _Rename group
ast: _Renomar grupu

en: _Delete group
ast: _Desaniciar grupu

en: Are you sure you want to delete this note?
ast: ¿De xuru quies desaniciar esta nota?

en: Rename note
ast: Renomar nota

en: Configure the plugin
ast: Configurar el complementu

en: Global settings
ast: Axustes globales

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
ast: Anubrir notes de la barra de xeres

en: Notes path:
ast: Camín de notes:

en: Tabs position:
ast: Posición de les llingüetes:

en: Background:
ast: Fondu:

en: Font:
ast: Fonte:

en: New group settings
ast: Grupu de configuración nuevu

note: Sticky window
en: Sticky
ast: Pegañosu

en: Size:
ast: Tamañu:

en: None
ast: Un res

en: Top
ast: Arriba

en: Right
ast: Drecha

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Yellow
ast: Mariellu

en: Blue
ast: Azul

en: Green
ast: Verde

en: Indigo
ast: Índigo

en: Olive
ast: Oliva

en: Carmine
ast: Carmin

en: White
ast: Blancu

en: Custom...
ast: Personalizáu...

en: Background Color
ast: Color de fondu
