Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Ideal for your quick notes
ca: Ideal per a les vostres notes ràpides

en: Select notes path
ca: Seleccioneu el camí a les notes

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
ca: El directori seleccionat (%s) per a les noves notes ja conté fitxers. Heu de seleccionar o crear un directori buit.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
ca: No es pot seleccionar el directori per a les notes noves: %s

en: Rename group
ca: Canvia el nom del grup

en: The name %s is already in use
ca: Ja s'està utilitzant el nom «%s»

en: Are you sure you want to delete this group?
ca: Voleu suprimir aquest grup?

en: The group "%s" has been modified on the disk
ca: El grup «%s» s'ha modificat al disc.

en: Do you want to reload the group?
ca: Voleu tornar a carregar aquest grup?

en: The name "%s" is invalid.
ca: El nom «%s» no és vàlid.

en: The invalid characters are: %s
ca: El caràcter no vàlid és: %s

en: Unable to open the settings dialog
ca: No es pot obrir el diàleg d'ajusts

en: _Add a new group
ca: _Afegeix un grup

en: Menu
ca: Menú

en: Refresh notes
ca: Refresca les notes

en: Hide (%s)
ca: Oculta (%s)

en: _Groups
ca: _Grups

en: _New
ca: _Nou

en: _Delete
ca: _Suprimeix

en: _Rename
ca: _Canvia el nom

en: _Undo
ca: _Desfés

note: Always on top
en: Always on top
ca: Sempre en primer pla

en: Sticky window
ca: Finestra enganxosa

en: _Rename group
ca: _Canvia el nom del grup

en: _Delete group
ca: _Suprimeix un grup

en: Are you sure you want to delete this note?
ca: Voleu suprimir aquesta nota?

en: Rename note
ca: Canvia el nom de la nota

en: _Properties
ca: _Propietats

en: _About
ca: _Quant a

en: _Remove
ca: Sup_rimeix

en: Configure the plugin
ca: Configureu el connector

en: Global settings
ca: Ajusts globals

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
ca: No mostris les notes a la barra de tasques

en: Notes path:
ca: Camí a les notes:

en: Tabs position:
ca: Posició de les pestanyes:

en: Background:
ca: Fons:

en: Font:
ca: Lletra:

en: New group settings
ca: Ajusts del grup nou

note: Sticky window
en: Sticky
ca: Enganxosa

en: Size:
ca: Mida:

en: None
ca: Cap

en: Top
ca: A dalt

en: Right
ca: A la dreta

en: Bottom
ca: A baix

en: Left
ca: A l'esquerra

en: Small
ca: Petita

en: Large
ca: Gran

en: Yellow
ca: Groc

en: Blue
ca: Blau

en: Green
ca: Verd

en: Indigo
ca: Indi

en: Olive
ca: Oliva

en: Carmine
ca: Carmí

en: White
ca: Blanc

en: Custom...
ca: Personalitzat...

en: Background Color
ca: Color de fons
