Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Ideal for your quick notes
el: Ιδανικό για τις σημειώσεις σας

en: Select notes path
el: Επιλέξτε τη διαδρομή για τις σημειώσεις

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
el: Η επιλεγμένη διαδρομή (%s) για τις νέες σημειώσεις περιέχει ήδη αρχεία. Πρέπει να επιλέξετε ή δημιουργήσετε έναν κενό κατάλογο.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
el: Αδύνατη η επιλογή διαδρομής για τις νέες σημειώσεις: %s

en: Notes %d
el: Σημειώσεις %d

en: Rename group
el: Μετονομασία ομάδας

en: The name %s is already in use
el: Το όνομα %s χρησιμοποιείται ήδη

en: Are you sure you want to delete this group?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτή την ομάδα;

en: The group "%s" has been modified on the disk
el: Η ομάδα "%s" έχει τροποποιηθεί στο δίσκο

en: Do you want to reload the group?
el: Θέλετε να φορτώσετε ξανά την ομάδα;

en: The name "%s" is invalid.
el: Το όνομα "%s" είναι άκυρο.

en: The invalid characters are: %s
el: Οι άκυροι χαρακτήρες είναι: %s

en: Unable to open the settings dialog
el: Αδυναμία ανοίγματος του διαλόγου ρυθμίσεων

en: _Add a new group
el: _Προσθήκη μίας νέας ομάδας

en: Menu
el: Μενού

en: Refresh notes
el: Ανανέωση σημειώσεων

en: Hide (%s)
el: Απόκρυψη (%s)

en: _Groups
el: _Oμάδες

en: _New
el: _Νέα

en: _Delete
el: _Διαγραφή

en: _Rename
el: Μ_ετονομασία

en: _Undo
el: _Αναίρεση

note: Always on top
en: Always on top
el: Πάντα στην κορυφή

en: Sticky window
el: Επικόλληση παραθύρου

en: _Rename group
el: Μ_ετονομασία ομάδας

en: _Delete group
el: _Διαγραφή ομάδας

en: Are you sure you want to delete this note?
el: Επιθυμείτε την διαγραφή της σημείωσης;

en: Rename note
el: Μετονομασία σημείωσης

en: _Properties
el: _Ιδιότητες

en: _About
el: _Περί

en: _Remove
el: _Αφαίρεση

en: Configure the plugin
el: Ρύθμιση αρθρώματος

en: Global settings
el: Καθολικές ρυθμίσεις

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
el: Απόκρυψη σημειώσεων από την λίστα εργασιών

en: Notes path:
el: Διαδρομή σημειώσεων:

en: Tabs position:
el: Θέση καρτελών:

en: Background:
el: Παρασκήνιο:

en: Font:
el: Γραμματοσειρά:

en: New group settings
el: Ρυθμίσεις νέας ομάδας

note: Sticky window
en: Sticky
el: Επικόλληση

en: Size:
el: Μέγεθος:

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Επάνω

en: Right
el: Δεξιά

en: Bottom
el: Κάτω

en: Left
el: Αριστερά

en: Small
el: Μικρό

en: Normal
el: Κανονικό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Yellow
el: Μπεζ

en: Blue
el: Μπλέ

en: Green
el: Πράσινο

en: Indigo
el: Μωβ

en: Olive
el: Λαδί

en: Carmine
el: Ροζ

en: Mimosa
el: Κίτρινο

en: White
el: Άσπρο

en: Custom...
el: Προσαρμογή...

en: Background Color
el: Χρώμα παρασκηνίου
