Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Notes
et: Märkmed

en: Ideal for your quick notes
et: Ideaalne lahendus kiirete märkmete tegemiseks

en: Select notes path
et: Vali märkemete jaoks asukoht

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
et: Uute märkmete kaustas (%s) juba leidub faile. Palun vali mõni tühi kaust või tee uus kaust.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
et: Ei õnnestu valitud kausta määrata uute märkmete asukohaks: %s

en: Notes %d
et: Märkmed %d

en: Rename group
et: Nimeta märkmete rühm ümber

en: The name %s is already in use
et: Nimi %s on juba kasutusel

en: Are you sure you want to delete this group?
et: Kas sa oled kindel, et soovid seda märkmete rühma kustutada?

en: The group "%s" has been modified on the disk
et: Märkmete rühm „%s“ on andmekandjal muutunud

en: Do you want to reload the group?
et: Kas sa soovid märkmete rühma uuesti laadida?

en: The name "%s" is invalid.
et: „%s“ on vigane nimi.

en: The invalid characters are: %s
et: Vigased tähemärgid on: %s

en: Unable to open the settings dialog
et: Seadistuse dialoogi avamine ebaõnnestus

en: _Add a new group
et: _Lisa uus märkmete rühm

en: Menu
et: Menüü

en: Refresh notes
et: Laadi märkmed uuesti

en: Hide (%s)
et: Peida (%s)

en: _Groups
et: _Rühmad

en: _New
et: _Uus

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Undo
et: _Võta tagasi

note: Always on top
en: Always on top
et:  Alati kõige pealmine

en: Sticky window
et: Püsiaken

en: _Rename group
et: Anna märkmete grupile _uus nimi

en: _Delete group
et: _Kustuta märkmete grupp

en: Are you sure you want to delete this note?
et: Kas sa oled kindel, et soovid seda märget kustutada?

en: Rename note
et: Muuda märkme nime

en: _Properties
et: _Omadused

en: _About
et: _Teave

en: _Remove
et: _Emalda

en: Configure the plugin
et: Seadista seda vidinat

en: Global settings
et: Üldised seadistused

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
et: Ära näita märkmeid tegumiribal

en: Notes path:
et: Märkmete asukoht:

en: Tabs position:
et: Kaartide paigutus:

en: Background:
et: Taustavärv:

en: New group settings
et: Uue rühma seadistused

note: Sticky window
en: Sticky
et: Kleepuv aken

en: Size:
et: Suurus:

en: None
et: Mitte midagi

en: Top
et: Üleval

en: Right
et: Paremal

en: Bottom
et: All

en: Left
et: Vasakul

en: Small
et: Väike

en: Normal
et: Tavaline

en: Large
et: Suur

en: Yellow
et: Kollane

en: Blue
et: Sinine

en: Green
et: Roheline

en: Indigo
et: Indigosinine

en: Olive
et: Oliivikarva

en: Carmine
et: Karmiinpunane

en: Mimosa
et: Mimooskollane

en: White
et: Valge

en: Custom...
et: Kohandatud...

en: Background Color
et: Taustavärv
