Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Notes
eu: Oharrak

en: Ideal for your quick notes
eu: Zure ohar azkarrentzat erabilgarria

en: Select notes path
eu: Hautatu oharren bidea

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
eu: Ohar berrientzako hautatutako direktorioak (%s) dagoeneko fitxategiak ditu. Karpeta huts bat hautatu edo sortu behar duzu.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
eu: Ezin da ohar berrien direktorioa hautatu: %s

en: Notes %d
eu: %d oharrak

en: Rename group
eu: Berrizendatu taldea

en: The name %s is already in use
eu: %s izenda dagoneko erabilia dago

en: Are you sure you want to delete this group?
eu: Ziur zaude talde hau ezabatu nahi duzula?

en: The group "%s" has been modified on the disk
eu: ""%s" taldea diskoan eraldatu izan da

en: Do you want to reload the group?
eu: Talde hau birkargatu nahi duzula?

en: The name "%s" is invalid.
eu: "%s" izena baliogabea da.

en: The invalid characters are: %s
eu: Karaktere baliogabeak: %s

en: Unable to open the settings dialog
eu: Ezin da ezarpen leihoa ireki

en: _Add a new group
eu: _Gehitu talde bat

en: Menu
eu: Menua

en: Refresh notes
eu: Birkargatu oharrak

en: Hide (%s)
eu: Ezkutatu (%s)

en: _Groups
eu: _Taldeak

en: _New
eu: _Berria

en: _Delete
eu: _Ezabatu

en: _Rename
eu: Be_rrizendatu

en: _Undo
eu: _Desegin

note: Always on top
en: Always on top
eu: Beti goian

en: Sticky window
eu: Finkatu liehoa

en: _Rename group
eu: Be_rrizendatu taldea

en: _Delete group
eu: _Ezabatu taldea

en: Are you sure you want to delete this note?
eu: Ziur zaude ohar hau ezabatu nahi duzula?

en: Rename note
eu: Berrizendatu oharra

en: _Properties
eu: _Propietateak

en: _About
eu: _Honi buruz

en: _Remove
eu: _Kendu

en: Configure the plugin
eu: Konfiguratu plugina

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
eu: Ezkutatu oharrak ataza-barratik

en: Notes path:
eu: Ohar bidea:

en: Tabs position:
eu: Fitxa kokalekua:

en: Background:
eu: Atzeko-planoa:

en: Font:
eu: Letra-tipoa

en: New group settings
eu: Leiho berri ezarpenak

note: Sticky window
en: Sticky
eu: Finkatu

en: Size:
eu: Tamaina:

en: None
eu: Batez

en: Top
eu: Goian

en: Right
eu: Eskuinean

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerrean

en: Small
eu: Txikia

en: Normal
eu: Normala

en: Large
eu: Handia

en: Yellow
eu: Horia

en: Blue
eu: Urdina

en: Green
eu: Berdea

en: Indigo
eu: Indigoa

en: Olive
eu: Oliba berdea

en: Carmine
eu: Karmina

en: White
eu: Zuria

en: Custom...
eu: Pertsonalizatu...

en: Background Color
eu: Atzeko planoaren kolorea
