Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Notes
hr: Bilješke

en: Ideal for your quick notes
hr: Idealno za brze bilješke

en: Select notes path
hr: Odaberi putanju bilješki

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
hr: Odabrani direktorij (%s) za putanje novih bilješki već sadrži datoteke. Morate odabrati ili napraviti prazan direktorij.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
hr: Nije moguće odabrati direktorij za putanje novih bilješki: %s

en: Notes %d
hr: Bilješke %d

en: Rename group
hr: Preimenuj grupu

en: The name %s is already in use
hr: Ime %s je već u upotrebi

en: Are you sure you want to delete this group?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu grupu?

en: The group "%s" has been modified on the disk
hr: Grupa "%s" je promijenjena na disku

en: Do you want to reload the group?
hr: Želite li ponovno učitati grupu?

en: The name "%s" is invalid.
hr: Ime "%s" je neispravno.

en: The invalid characters are: %s
hr: Neispravni znakovi su: %s

en: Unable to open the settings dialog
hr: Ne mogu otvoriti dijalog postavki

en: _Add a new group
hr: _Dodaj novu grupu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Refresh notes
hr: Osvježi bilješke

en: Hide (%s)
hr: Sakrij (%s)

en: _Groups
hr: _Grupe

en: _Rename
hr: _Preimenuj

note: Always on top
en: Always on top
hr: Uvijek na vrhu

en: Sticky window
hr: Ljepljivi prozor

en: _Rename group
hr: _Preimenuj grupu

en: _Delete group
hr: _Izbriši grupu

en: Are you sure you want to delete this note?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu bilješku?

en: Rename note
hr: Preimenuj bilješku

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: Configure the plugin
hr: Konfiguriraj priključak

en: Global settings
hr: Opće postavke

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
hr: Sakrij bilješke iz trake zadataka

en: Notes path:
hr: Putanja bilješki:

en: Tabs position:
hr: Pozicija kartica:

en: Background:
hr: Pozadina:

en: New group settings
hr: Postavke nove grupe

note: Sticky window
en: Sticky
hr: Ljepljivi

en: Size:
hr: Veličina:

en: None
hr: Nijedan

en: Top
hr: Vrh

en: Right
hr: Desno

en: Bottom
hr: Dno

en: Left
hr: Lijevo

en: Small
hr: Malo

en: Normal
hr: Normalno

en: Large
hr: Veliko

en: Yellow
hr: Žuto

en: Blue
hr: Plavo

en: Green
hr: Zeleno

en: Olive
hr: Maslina

en: Carmine
hr: Karmin

en: Mimosa
hr: Mimoza

en: White
hr: Bijelo

en: Custom...
hr: Prilagođeno...

en: Background Color
hr: Boja pozadine
