Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (60 entries)

en: Notes
kk: Жазбалар

en: Ideal for your quick notes
kk: Жылдам жазбаларыңыз үшін жарайды

en: Select notes path
kk: Жазбалар орнын таңдау

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
kk: Жаңа жазбалар үшін бума (%s) ішінде файлдар бар. Сізге бос буманы таңдау не жасау керек.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
kk: Жаңа жазбалар үшін буманы таңдау мүмкін емес, орны: %s

en: Notes %d
kk: Жазба %d

en: Rename group
kk: Топтың атын ауыстыру

en: The name %s is already in use
kk: %s аты қазір қолданылып тұр

en: Are you sure you want to delete this group?
kk: Осы топты өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: The group "%s" has been modified on the disk
kk: "%s" тобы дискте өзгертілген

en: Do you want to reload the group?
kk: Осы топты қайта жүктеуді шынымен қалайсыз ба?

en: The name "%s" is invalid.
kk: "%s" аты қате.

en: The invalid characters are: %s
kk: Дұрыс емес таңбалар: %s

en: Unable to open the settings dialog
kk: Баптаулар сұхбат терезесін ашу мүмкін емес

en: _Add a new group
kk: Ж_аңа топты қосу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Refresh notes
kk: Жазбаларды жаңарту

en: Hide (%s)
kk: Жасыру (%s)

en: _Groups
kk: Топ_тар

en: _New
kk: _Жаңа

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: _Undo
kk: _Болдырмау

note: Always on top
en: Always on top
kk: Әрқашан үстінде

en: Sticky window
kk: Жабысқақ терезе

en: _Rename group
kk: То_п атын ауыстыру

en: _Delete group
kk: Т_опты өшіру

en: Are you sure you want to delete this note?
kk: Бұл жазбаны өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Rename note
kk: Жазба атын ауыстыру

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _About
kk: Осы тур_алы

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: Configure the plugin
kk: Плагинді баптау

en: Global settings
kk: Жалпы баптаулар

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
kk: Жазбаларды есептер панелінен жасыру

en: Notes path:
kk: Жазбалар орны:

en: Tabs position:
kk: Беттердің орналасуы:

en: Background:
kk: Фон:

en: Font:
kk: Қаріп:

en: New group settings
kk: Жаңа топтың баптаулары

note: Sticky window
en: Sticky
kk: Жабысқақ

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: None
kk: Жоқ

en: Top
kk: Жоғары

en: Right
kk: Оң жақ

en: Bottom
kk: Төмен

en: Left
kk: Сол жақ

en: Small
kk: Кішкентай

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Large
kk: Үлкен

en: Yellow
kk: Сары

en: Blue
kk: Көк

en: Green
kk: Жасыл

en: Indigo
kk: Индиго

en: Olive
kk: Олив

en: Carmine
kk: Кармин

en: Mimosa
kk: Мимоза

en: White
kk: Ақ

en: Custom...
kk: Таңдауыңызша...

en: Background Color
kk: Фон түсі
