Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Notes
lt: Pastabos

en: Ideal for your quick notes
lt: Idealu trumpalaikiams užrašams

en: Select notes path
lt: Pasirinkite pastabų kelią

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
lt: Kataloge (%s), kuris yra pasirinktas naujoms pastaboms, jau yra failų. Jūs turite pasirinkti arba sukurti tuščią katalogą.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
lt: Nepavyko pasirinkti katalogo naujoms pastaboms: %s

en: Notes %d
lt: Pastabos %d

en: Rename group
lt: Pervadinti grupę

en: The name %s is already in use
lt: Pavadinimas %s jau naudojamas

en: Are you sure you want to delete this group?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią grupę?

en: The group "%s" has been modified on the disk
lt: Grupė „%s“ buvo pakeista

en: Do you want to reload the group?
lt: Ar norite iš naujo įkelti šią grupę?

en: The name "%s" is invalid.
lt: Pavadinimas „%s“ netinkamas.

en: The invalid characters are: %s
lt: Netinkami simboliai: %s

en: Unable to open the settings dialog
lt: Nepavyko atverti nustatymų dialogo

en: _Add a new group
lt: _Pridėti naują grupę

en: Menu
lt: Meniu

en: Refresh notes
lt: Įkelti pastabas iš naujo

en: Hide (%s)
lt: Slėpti (%s)

en: _Groups
lt: _Grupės

en: _New
lt: _Nauja

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Rename
lt: P_ervadinti

en: _Undo
lt: A_tšaukti

note: Always on top
en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: Sticky window
lt: Lipnus langas

en: _Rename group
lt: _Pervadinti grupę

en: _Delete group
lt: _Ištrinti grupę

en: Are you sure you want to delete this note?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią pastabą?

en: Rename note
lt: Pervadinti pastabą

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _About
lt: A_pie

en: _Remove
lt: Ša_linti

en: Configure the plugin
lt: Konfigūruoti įskiepį

en: Global settings
lt: Visuotiniai nustatymai

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
lt: Slėpti pastabas iš užduočių juostos

en: Notes path:
lt: Pastabų kelias:

en: Tabs position:
lt: Kortelių pozicija:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: New group settings
lt: Naujos grupės nustatymai

note: Sticky window
en: Sticky
lt: Lipnus langas

en: Size:
lt: Dydis:

en: None
lt: Nėra

en: Top
lt: Viršus

en: Right
lt: Dešinė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Small
lt: Mažas

en: Normal
lt: Normalus

en: Large
lt: Didelis

en: Yellow
lt: Geltonas

en: Blue
lt: Mėlynas

en: Green
lt: Žalias

en: Olive
lt: Gelsvai žalias

en: Carmine
lt: Ryškiai raudonas

en: Mimosa
lt: Mimoza

en: White
lt: Baltas

en: Custom...
lt: Pasirinktinis...

en: Background Color
lt: Fono spalva
