Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Ideal for your quick notes
lv: Ideāls ātrām piezīmēm

en: Notes %d
lv: Piezīmes %d

en: Rename group
lv: Pārdēvēt grupu

en: The name %s is already in use
lv: Nosaukums %s jau tiek lietots

en: Are you sure you want to delete this group?
lv: Esat drošs, ka vēlaties dzēst šo grupu?

en: The name "%s" is invalid.
lv: Nosaukums "%s" ir nederīgs.

en: The invalid characters are: %s
lv: Nederīgās rakstzīmes ir: %s

en: Unable to open the settings dialog
lv: Nevarēja atvērt uzstādījumu dialogu

en: _Add a new group
lv: _Pievienot jaunu grupu

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Hide (%s)
lv: Slēpt (%s)

en: _Groups
lv: _Grupas

en: _Rename
lv: _Pārdēvēt

note: Always on top
en: Always on top
lv: Vienmēr priekšā

en: Sticky window
lv: Lipīgs logs

en: _Rename group
lv: _Pārdēvēt grupu

en: _Delete group
lv: _Dzēst grupu

en: Are you sure you want to delete this note?
lv: Esat drošs, ka vēlaties dzēst šo piezīmi?

en: Rename note
lv: Pārdēvēt piezīmi

en: _Remove
lv: _Noņemt

en: Configure the plugin
lv: Konfigurēt spraudni

en: Global settings
lv: Globālie uzstādījumi

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
lv: Slēpt piezīmes no uzdevumu joslas

en: Tabs position:
lv: Ciļņu pozīcija:

en: Background:
lv: Fons:

en: Font:
lv: Fonts:

en: New group settings
lv: Jaunas grupas uzstādījumi

note: Sticky window
en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: None
lv: Nekas

en: Top
lv: Augša

en: Right
lv: Pa labi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Small
lv: Mazs

en: Normal
lv: Parasts

en: Large
lv: Liels

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Blue
lv: Zils

en: Green
lv: Zaļš

en: Olive
lv: Olīvzaļš

en: Carmine
lv: Karmīna

en: White
lv: Balts

en: Custom...
lv: Pielāgots...

en: Background Color
lv: Fona krāsa
