Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (58 entries)

en: Notes
ms: Nota

en: Ideal for your quick notes
ms: Sesuai sebagai nota pantas anda

en: Select notes path
ms: Pilih laluan nota

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
ms: Direktori dipilih (%s) bagi laluan nota baharu sudah mengandungi fail. Anda mesti pilih atau cipta direktori kosong.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
ms: Tidak boleh pilih direktori untuk laluan nota baharu: %s

en: Notes %d
ms: Nota %d

en: Rename group
ms: Nama semula kumpulan

en: The name %s is already in use
ms: Nama %s sudah digunakan

en: Are you sure you want to delete this group?
ms: Anda pasti mahu memadam kumpulan ini?

en: The group "%s" has been modified on the disk
ms: Kumpulan "%s" sudah diubahsuai pada cakera

en: Do you want to reload the group?
ms: Anda mahu muat semula kumpulan?

en: The name "%s" is invalid.
ms: Nama "%s" tidak sah.

en: The invalid characters are: %s
ms: Aksara tidak sah adalah: %s

en: Unable to open the settings dialog
ms: Tidak boleh buka dialog tetapan

en: _Add a new group
ms: T_ambah kumpulan baharu

en: Refresh notes
ms: Segar semula nota

en: Hide (%s)
ms: Sembunyi (%s)

en: _Groups
ms: _Kumpulan

en: _New
ms: _Baharu

en: _Delete
ms: Pa_dam

en: _Rename
ms: _Nama Semula

en: _Undo
ms: Buat _Asal

note: Always on top
en: Always on top
ms: Sentiasa di atas

en: Sticky window
ms: Tetingkap melekat

en: _Rename group
ms: _Nama semula kumpulan

en: _Delete group
ms: Pa_dam kumpulan

en: Are you sure you want to delete this note?
ms: Anda pasti mahu padam nota ini?

en: Rename note
ms: Nama semula nota

en: _Properties
ms: Si_fat

en: _About
ms: Perih_al

en: _Remove
ms: B_uang

en: Configure the plugin
ms: Konfigur pemalam

en: Global settings
ms: Tetapan sejagat

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
ms: Sembunyi nota dari palang tugas

en: Notes path:
ms: Laluan nota:

en: Tabs position:
ms: Kedudukan tab:

en: Background:
ms: Latar belakang:

en: Font:
ms: Fon:

en: New group settings
ms: Tetapan kumpulan baharu

note: Sticky window
en: Sticky
ms: Melekat

en: Size:
ms: Saiz:

en: None
ms: Tiada

en: Top
ms: Atas

en: Right
ms: Kanan

en: Bottom
ms: Bawah

en: Left
ms: Kiri

en: Small
ms: Kecil

en: Normal
ms: Biasa

en: Large
ms: Besar

en: Yellow
ms: Kuning

en: Blue
ms: Biru

en: Green
ms: Hijau

en: Olive
ms: Hijau Zaitun

en: Carmine
ms: Merah gincu

en: Mimosa
ms: Semalu

en: White
ms: Putih

en: Custom...
ms: Suai...

en: Background Color
ms: Warna Latar Belakang
