Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (60 entries)

en: Notes
oc: Nòtas

en: Ideal for your quick notes
oc: Ideal per vòstras pichonas nòtas

en: Select notes path
oc: Seleccionar lo camin de las nòtas

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
oc: Lo repertòri seleccionat (%s) coma novèl camin de las nòtas conten ja de fichièrs. Vos cal seleccionar o crear un repertòri void.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
oc: Impossible de seleccionar lo repertòri coma novèl camin de nòtas : %s

en: Notes %d
oc: Nòtas %d

en: Rename group
oc: Renomenar lo grop

en: The name %s is already in use
oc: Lo nom %s es ja utilizat

en: Are you sure you want to delete this group?
oc: Sètz segur que volètz suprimir aqueste grop ?

en: The group "%s" has been modified on the disk
oc: Lo grop « %s » es estat modificat sul disc

en: Do you want to reload the group?
oc: Volètz recargar lo grop ?

en: The name "%s" is invalid.
oc: Lo nom « %s » es invalid.

en: The invalid characters are: %s
oc: Los caractèrs invalids son : %s

en: Unable to open the settings dialog
oc: Impossible de dobrir la fenèstra dels paramètres.

en: _Add a new group
oc: _Apondre un grop novèl

en: Menu
oc: Menú

en: Refresh notes
oc: Refrescar las nòtas

en: Hide (%s)
oc: Amagar (%s)

en: _Groups
oc: _Gropes

en: _New
oc: _Novèl

en: _Delete
oc: _Suprimir

en: _Rename
oc: _Renomenar

en: _Undo
oc: _Desfar

note: Always on top
en: Always on top
oc: Totjorn en dessús

en: Sticky window
oc: Pegar sus totes los burèus

en: _Rename group
oc: _Renomenar lo grop

en: _Delete group
oc: _Suprimir lo grop

en: Are you sure you want to delete this note?
oc: Sètz segur que volètz suprimir aquesta nòta ?

en: Rename note
oc: Renomenar la nòta

en: _Properties
oc: _Proprietats

en: _About
oc: _A prepaus

en: _Remove
oc: Sup_rimir

en: Configure the plugin
oc: Configurar l'empeuton

en: Global settings
oc: Paramètres globals

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
oc: Amagar las nòtas de la barra dels prètzfaches

en: Notes path:
oc: Camin de las nòtas :

en: Tabs position:
oc: Posicion dels onglets :

en: Background:
oc: Rèire plan :

en: Font:
oc: Poliça :

en: New group settings
oc: Paramètres d'un grop novèl

note: Sticky window
en: Sticky
oc: Totjorn sus l'espaci de trabalh corrent

en: Size:
oc: Talha :

en: None
oc: Pas cap

en: Top
oc: Naut

en: Right
oc: Drecha

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Small
oc: Pichona

en: Normal
oc: Normala

en: Large
oc: Granda

en: Yellow
oc: Jaune

en: Blue
oc: Blau

en: Green
oc: Verd

en: Olive
oc: Oliva

en: Carmine
oc: Carmin

en: Mimosa
oc: Mimòsa

en: White
oc: Blanc

en: Android
oc: Androïd

en: Custom...
oc: Personalizada...

en: Background Color
oc: Color de rèire plan
