Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: Notes
ug: ئىزاھ

en: Ideal for your quick notes
ug: كىچىككىنە ئىزاھ ئۈچۈن بەكمۇ قۇلاي

en: Select notes path
ug: نوتېس (Notes) نىڭ يولىنى كۆرسىتىڭ

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
ug: تاللانغان يېڭى نوتېس (Notes) مۇندەرىجىسى(%s) نىڭدا ھۆججەتلەر بار ئىكەن. قۇرۇق مۇندەرىجىنى كۆرسىتىپ بېرىڭ ياكى يېڭىدىن ياساڭ.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
ug: يېڭى نوتېس (Notes) يولى ئۈچۈن مۇندەرىجە تاللىغىلى بولمىدى: %s

en: Notes %d
ug: ئىزاھلار %d

en: Rename group
ug: گۇرۇپپا ئاتىنى ئۆزگەرت

en: The name %s is already in use
ug: %s دېگەن ئات ئىشلىتىلىۋېتىپتۇ

en: Are you sure you want to delete this group?
ug: بۇ گۇرۇپپىنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: The group "%s" has been modified on the disk
ug: گۇرۇپپا «%s» دىسكىدا ئۆزگەرتىلىپتۇ

en: Do you want to reload the group?
ug: مەزكۇر گۇرۇپپىنى قايتا ئوقۇمسىز؟

en: The name "%s" is invalid.
ug: «%s» دېگەن ئات ئىناۋەتسىز.

en: The invalid characters are: %s
ug: تېكىست ئىناۋەتسىز: %s

en: Unable to open the settings dialog
ug: تەڭشەك كۆزنىكىنى كۆرسەتكىلى بولمىدى

en: _Add a new group
ug: يېڭى گۇرۇپپا قوش(_A)

en: Menu
ug: تىزىملىك

en: Refresh notes
ug: ئىزاھنى يېڭىلا

en: Hide (%s)
ug: يوشۇر(%s)

en: _Groups
ug: گۇرۇپپىلار(_G)

en: _Rename
ug: ئاتىنى ئۆزگەرت(_R)

note: Always on top
en: Always on top
ug: ئىزچىل ئەڭ ئۈستىدە

en: Sticky window
ug: چاپلاشقاق كۆزنەك

en: _Rename group
ug: گۇرۇپپا ئاتىنى ئۆزگەرت(_R)

en: _Delete group
ug: گۇرۇپپا ئۆچۈر(_D)

en: Are you sure you want to delete this note?
ug: راستلا بۇ ئىزاھنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Rename note
ug: ئىزاھ ئاتىنى ئۆزگەرتىش

en: _Remove
ug: ئۆچۈر(_R)

en: Configure the plugin
ug: قىستۇرما سەپلەش

en: Global settings
ug: ئومۇمىي تەڭشەك

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
ug: ۋەزىپە بالدىقىدا ئىزاھلارنى كۆرسەتمىسۇن

en: Notes path:
ug: نوتېس (Notes) نىڭ يولى:

en: Tabs position:
ug: بەتكۈچ ئورنى:

en: Background:
ug: تەگلىك:

en: Font:
ug: خەت نۇسخا:

en: New group settings
ug: يېڭى گۇرۇپپا تەڭشىكى

note: Sticky window
en: Sticky
ug: چاپلىشاڭغۇ

en: Size:
ug: چوڭلۇقى:

en: None
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Right
ug: ئوڭ

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Left
ug: سول

en: Small
ug: كىچىك

en: Normal
ug: نورمال

en: Large
ug: چوڭ

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Blue
ug: كۆك

en: Green
ug: يېشىل

en: Indigo
ug: ئىندىگو(Indigo)

en: Olive
ug: زەيتۇن

en: Carmine
ug: سۆسۈن

en: Mimosa
ug: مىموسا(Mimosa)

en: White
ug: ئاق

en: Android
ug: ئاندىرويىد(Android)

en: GTK+
ug: گ ت ك +(GTK+)

en: Custom...
ug: ئىختىيارىي…

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى
