Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Notes
be: Нататкі

en: Ideal for your quick notes
be: Сродак для хуткага стварэння нататак

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
be: У абраным для новых нататак каталозе (%s) ужо ёсць файлы. Абярыце пусты каталог альбо стварыце новы.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
be: Не атрымалася абраць каталог для новых нататак: %s

en: Error
be: Памылка

en: Notes %d
be: Нататкі %d

en: Rename group
be: Змяніць назву групы

en: The name %s is already in use
be: Назва «%s» ужо выкарыстоўваецца

en: Are you sure you want to delete this group?
be: Сапраўды хочаце выдаліць гэтую групу?

en: The group "%s" has been modified on the disk
be: Група "%s" была змененая на дыску

en: Do you want to reload the group?
be: Сапраўды хочаце перазагрузіць групу?

en: The name "%s" is invalid.
be: Хібная назва: «%s».

en: The invalid characters are: %s
be: Хібныя сімвалы: %s

en: Unable to open the settings dialog
be: Не атрымалася адкрыць дыялог налад

en: _Add a new group
be: _Дадаць новую групу

en: Menu
be: Меню

en: Refresh notes
be: Абнавіць нататкі

en: Hide (%s)
be: Схаваць (%s)

en: _Groups
be: _Групы

en: _New
be: _Новы

en: _Delete
be: _Выдаліць

en: _Rename
be: _Змяніць назву

en: _Undo
be: _Адрабіць

note: Always on top
en: Always on top
be: Заўсёды наверсе

en: Sticky window
be: Прыляпляць акно

en: _Properties
be: _Уласцівасці

en: _About
be: _Звесткі

en: _Rename group
be: _Змяніць назву групы

en: _Delete group
be: _Выдаліць групу

en: Are you sure you want to delete this note?
be: Сапраўды хочаце выдаліць гэтую нататку?

en: Rename note
be: Змяніць назву

en: _Quit
be: _Выхад

en: Global settings
be: Агульныя налады

en: Background:
be: Фон:

en: Font:
be: Шрыфт:

en: Tabs position:
be: Пазіцыя ўкладак:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
be: Прыбраць нататкі з панэлі задач

en: Notes path:
be: Шлях да нататак:

en: New group settings
be: Налады новых груп

note: Sticky window
en: Sticky
be: Прыляпляць

en: Size:
be: Памер:

en: Select notes path
be: Абярыце шлях да нататак

en: None
be: Няма

en: Top
be: Зверху

en: Right
be: Справа

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Small
be: Дробны

en: Normal
be: Сярэдні

en: Large
be: Буйны

en: Yellow
be: Жоўты

en: Blue
be: Блакітны

en: Green
be: Зялёны

en: Indigo
be: Індыга

en: Olive
be: Аліўкавы

en: Carmine
be: Бардовы

en: Mimosa
be: Мімоза

en: White
be: Белы

en: Custom...
be: Адвольны...

en: Background Color
be: Колер фону
