Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Notes
bg: Бележки

en: Ideal for your quick notes
bg: Перфектно за Вашите бързи бележки

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
bg: В избраната директория (%s) за новите бележки вече има файлове. Трябва да създадете нова директория.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
bg: Неуспешен избор на директория за новите бележки: %s

en: Notes path is unacceptable
bg: Пътят с бележките е неприемлив

en: Error
bg: Грешка

en: Notes %d
bg: Бележки %d

en: Note %d
bg: Бележка %d

en: Rename group
bg: Преименуване на група

en: The name %s is already in use
bg: Името „%s“ вече се използва

en: Are you sure you want to delete this group?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази група?

en: The group "%s" has been modified on the disk
bg: Групата „%s“ беше променена на диска

en: Do you want to reload the group?
bg: Искате ли да презаредите групата?

en: The name "%s" is invalid.
bg: Името „%s“ е невалидно.

en: The invalid characters are: %s
bg: Невалидните символи са: %s

en: Unable to open the settings dialog
bg: Неуспех при отварянето на диалога с настройките

en: _Add a new group
bg: _Добавяне на нова група

en: Menu
bg: Меню

en: Refresh notes
bg: Обновяване на бележките

en: Hide (%s)
bg: Скриване (%s)

en: _Groups
bg: _Групи

en: _New
bg: _Нов

en: _Delete
bg: _Изтриване

en: _Rename
bg: _Преименуване

en: _Undo
bg: _Отмяна

note: Always on top
en: Always on top
bg: Винаги на преден план

en: Sticky window
bg: Лепкав прозорец

en: _Properties
bg: _Свойства

en: _About
bg: Относно

en: _Rename group
bg: _Преименуване на групата

en: _Delete group
bg: _Изтриване на групата

en: Are you sure you want to delete this note?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази бележка?

en: Rename note
bg: Преименуване на бележка

en: _Quit
bg: Излез

en: Global settings
bg: Глобални настройки

en: Background:
bg: Фон:

en: Font:
bg: Шрифт:

en: Tabs position:
bg: Позиция на етикетите:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
bg: Скриване на бележките от списъка с прозорци

en: Notes path:
bg: Път до бележките:

en: New group settings
bg: Настройки за нова група

note: Sticky window
en: Sticky
bg: Лепкава

en: Size:
bg: Размер:

en: Select notes path
bg: Избор на директория за бележките

en: None
bg: Без

en: Top
bg: Отгоре

en: Right
bg: Отдясно

en: Bottom
bg: Отдолу

en: Left
bg: Отляво

en: Small
bg: Малък

en: Normal
bg: Нормален

en: Large
bg: Голям

en: Yellow
bg: Жълт

en: Blue
bg: Син

en: Green
bg: Зелен

en: Indigo
bg: Индиго

en: Olive
bg: Маслина

en: Carmine
bg: Кармин

en: Mimosa
bg: Мимоза

en: White
bg: Бял

en: Android
bg: Андроид

en: Custom...
bg: Потребителски...

en: Background Color
bg: Цвят на фона
