Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Notes
cs: Poznámky

en: Ideal for your quick notes
cs: Ideální pro rychlé poznámky

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
cs: Vybraný adresář pro poznámky (%s) již obsahuje soubory. Je nutné vybrat prázdný nebo vytvořit nový adresář.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
cs: Nelze vybrat adresář pro cestup k novým poznámkám: %s

en: Error
cs: Chyba

en: Notes %d
cs: Poznámky %d

en: Rename group
cs: Přejmenovat skupinu

en: The name %s is already in use
cs: Název %s se již používá

en: Are you sure you want to delete this group?
cs: Opravdu chcete smazat tuto skupinu?

en: The group "%s" has been modified on the disk
cs: Skupina "%s" se na disku změnila

en: Do you want to reload the group?
cs: Chcete znovu načíst tuto skupinu?

en: The name "%s" is invalid.
cs: Název "%s" je neplatný.

en: The invalid characters are: %s
cs: Neplatné znaky: %s

en: Unable to open the settings dialog
cs: Nelze otevřít dialogové okno s nastavením

en: _Add a new group
cs: _Přidat novou skupinu

en: Menu
cs: Nabídka

en: Refresh notes
cs: Obnovit poznámky

en: Hide (%s)
cs: Skrýt (%s)

en: _Groups
cs: _Skupiny

en: _New
cs: _Nový

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Undo
cs: _Zpět

note: Always on top
en: Always on top
cs: Vždy nahoře

en: Sticky window
cs: Přilepené okno

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _About
cs: _O aplikaci

en: _Rename group
cs: _Přejmenovat skupinu

en: _Delete group
cs: _Smazat skupinu

en: Are you sure you want to delete this note?
cs: Opravdu chcete smazat tuto poznámku?

en: Rename note
cs: Přejmenovat poznámku

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Background:
cs: Pozadí

en: Font:
cs: Písmo:

en: Tabs position:
cs: Umístění karet:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
cs: Skrýt poznámky z panelu úloh

en: Notes path:
cs: Cesta k poznámkám:

en: New group settings
cs: Nastavení nové skupiny

note: Sticky window
en: Sticky
cs: Přilepené

en: Size:
cs: Velikost:

en: Select notes path
cs: Vyberte cestu pro poznámky

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoře

en: Right
cs: Vpravo

en: Bottom
cs: Dole

en: Left
cs: Vlevo

en: Small
cs: Malé

en: Normal
cs: Běžné

en: Large
cs: Velké

en: Yellow
cs: Žluté

en: Blue
cs: Modré

en: Green
cs: Zelené

en: Olive
cs: Olivová

en: Carmine
cs: Karmínová

en: Mimosa
cs: Mimóza

en: White
cs: Bílé

en: Custom...
cs: Vlastní...

en: Background Color
cs: Barva pozadí
