Xfce Panel Plugins - en to hy_AM translation catalogue (54 entries)

en: Notes
hy_AM: Նշումներ

en: Ideal for your quick notes
hy_AM: Կատարեալ է արագ նշումների համար

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
hy_AM: Ընտրուած նշարանը (%s) նոր նշումների ուղիների համար արդէն պարունակում են նիշեր։ Ընտրեք կամ ստեղծեք դատարկ նշարան։

en: Unable to select directory for new notes path: %s
hy_AM: Հնարաւոր չէ ընտել նշարան նոր նշումների ուղիների համար․ %s

en: Error
hy_AM: Սխալ

en: Notes %d
hy_AM: Նշումներ %d

en: Rename group
hy_AM: Վերանուանել խումբը

en: The name %s is already in use
hy_AM: Անուն %s արդէն աւգտագործուում է

en: Are you sure you want to delete this group?
hy_AM: Ջնջե՞լ այս խումբը։

en: The group "%s" has been modified on the disk
hy_AM: "%s" խումբը փոփոխուել է սկավառակում

en: Do you want to reload the group?
hy_AM: Թարմեցնե՞լ խումբը։

en: The name "%s" is invalid.
hy_AM: "%s" անունը անվաւեր է։

en: The invalid characters are: %s
hy_AM: Անվաւեր նշաններ են՝ %s

en: Unable to open the settings dialog
hy_AM: Չյաջողուեց բացել կարգաւորումների երկխաւսութիւնը

en: _Add a new group
hy_AM: _Աւելացնել նոր խումբ

en: Menu
hy_AM: Ընտրացանկ

en: Refresh notes
hy_AM: Թարմեցնել նշումները

en: Hide (%s)
hy_AM: Թաքցնել (%s)

en: _Groups
hy_AM: _Խմբեր

en: _Rename
hy_AM: _Վերանուանել

note: Always on top
en: Always on top
hy_AM: Միշտ վերեւում

en: Sticky window
hy_AM: Կպչուն պատուհան

en: _Rename group
hy_AM: _Վերանուանել խումբ

en: _Delete group
hy_AM: _Ջնջել խումբ

en: Are you sure you want to delete this note?
hy_AM: Ջնջե՞լ այս նշումը։

en: Rename note
hy_AM: Վերանուանել նշումը

en: Global settings
hy_AM: Ընդհանուր կարգաւորումներ

en: Background:
hy_AM: Յետնաշերտ․

en: Font:
hy_AM: Տառատեսակ․

en: Tabs position:
hy_AM: Աղյուսների դիրքեր․

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
hy_AM: Թաքցնել նշումները առաջադրանքների գաւտուց

en: Notes path:
hy_AM: Նշումների ուղի․

en: New group settings
hy_AM: Նոր խմբի կարգաւորումներ

note: Sticky window
en: Sticky
hy_AM: Կպչուն

en: Size:
hy_AM: Չափս․

en: Select notes path
hy_AM: Ընտրել նշումների ուղին

en: None
hy_AM: Չկայ

en: Top
hy_AM: Վերեւ

en: Right
hy_AM: Աջ

en: Bottom
hy_AM: Ներքեւ

en: Left
hy_AM: Ձախ

en: Small
hy_AM: Փոքր

en: Normal
hy_AM: Միջին

en: Large
hy_AM: Լայն

en: Yellow
hy_AM: Դեղին

en: Blue
hy_AM: Կապոյտ

en: Green
hy_AM: Կանաչ

en: Indigo
hy_AM: Ինդիգո

en: Olive
hy_AM: Ձիթապտղագոյն

en: Carmine
hy_AM: Որդան կարմիր

en: Mimosa
hy_AM: Միմոզա

en: White
hy_AM: Սպիտակ

en: Custom...
hy_AM: Յարմարեցում․․․

en: Background Color
hy_AM: Յետնապատկերի գոյն
