Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Notes
sk: Poznámky

en: Ideal for your quick notes
sk: Ideálny pre rýchle poznámky

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
sk: Vybraný adresár pre poznámky (%s) už obsahuje súbory. Je potrebné vybrať, alebo vytvoriť nový prázdny adresár.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
sk: Nie je možné vybrať adresár pre cestu k novým poznámkam: %s

en: Error
sk: Chyba

en: Notes %d
sk: Poznámky %d

en: Rename group
sk: Premenovať skupinu

en: The name %s is already in use
sk: Názov %s sa už používa

en: Are you sure you want to delete this group?
sk: Naozaj chcete zmazať túto skupinu?

en: The group "%s" has been modified on the disk
sk: Skupina "%s" bola na disku zmenená

en: Do you want to reload the group?
sk: Naozaj chcete znovu načítať túto skupinu?

en: The name "%s" is invalid.
sk: Názov "%s" je neplatný.

en: The invalid characters are: %s
sk: Neplatné znaky: %s

en: Unable to open the settings dialog
sk: Nedá sa otvoriť dialógové okno s nastavením

en: _Add a new group
sk: _Pridať novú skupinu

en: Menu
sk: Ponuka

en: Refresh notes
sk: Obnoviť poznámku

en: Hide (%s)
sk: Skryť (%s)

en: _Groups
sk: _Skupiny

en: _New
sk: _Nový

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: _Undo
sk: _Vrátenie späť

note: Always on top
en: Always on top
sk: Vždy navrchu

en: Sticky window
sk: Prilepené okno

en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: _About
sk: _O programe

en: _Rename group
sk: _Premenovať skupinu

en: _Delete group
sk: _Zmazať skupinu

en: Are you sure you want to delete this note?
sk: Naozaj chcete zmazať túto poznámku?

en: Rename note
sk: Premenovať poznámku

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Font:
sk: Písmo:

en: Tabs position:
sk: Umiestnenie kariet:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
sk: Skryť poznámky z panelu úloh

en: Notes path:
sk: Cesta k poznámkam:

en: New group settings
sk: Nastavenia novej skupiny:

note: Sticky window
en: Sticky
sk: Prilepené

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Select notes path
sk: Vyberte cestu pre poznámky

en: None
sk: Žiadne

en: Top
sk: Hore

en: Right
sk: Vpravo

en: Bottom
sk: Dole

en: Left
sk: Vľavo

en: Small
sk: Malé

en: Normal
sk: Bežné

en: Large
sk: Veľké

en: Yellow
sk: Žlté

en: Blue
sk: Modré

en: Green
sk: Zelené

en: Olive
sk: Olivové

en: Carmine
sk: Karmínové

en: White
sk: Biele

en: Custom...
sk: Vlastné...

en: Background Color
sk: Farba pozadia
