Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (58 entries)

en: Notes
sl: Beležke

en: Ideal for your quick notes
sl: Idealno za hitre beležke

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
sl: Izbrana mapa (%s) za nove beležke že vsebuje datoteke. Izbrati ali ustvariti morate mapo, ki je prazna.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
sl: Ni mogoče izbrati mape za nove beležke: %s

en: Error
sl: Napaka

en: Notes %d
sl: Beležke %d

en: Rename group
sl: Preimenuj skupino

en: The name %s is already in use
sl: Ime %s je že v uporabi

en: Are you sure you want to delete this group?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to skupino?

en: The group "%s" has been modified on the disk
sl: Skupina "%s" je bila spremenjena na disku

en: Do you want to reload the group?
sl: Ali želite ponovno naložiti skupino?

en: The name "%s" is invalid.
sl: Ime "%s" ni veljavno.

en: The invalid characters are: %s
sl: Neveljavni znaki so: %s

en: Unable to open the settings dialog
sl: Ni mogoče odpreti okna z nastavitvami

en: _Add a new group
sl: Dod_aj novo skupino

en: Menu
sl: Meni

en: Refresh notes
sl: Osveži beležke

en: Hide (%s)
sl: Skrij (%s)

en: _Groups
sl: S_kupine

en: _New
sl: _Nova

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: _Rename
sl: P_reimenuj

en: _Undo
sl: _Razveljavi

note: Always on top
en: Always on top
sl: Vedno na vrhu

en: Sticky window
sl: Lepljivo okno

en: _Properties
sl: _Lastnosti

en: _About
sl: O progr_amu

en: _Rename group
sl: P_reimenuj skupino

en: _Delete group
sl: Iz_briši skupino

en: Are you sure you want to delete this note?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to beležko?

en: Rename note
sl: Preimenuj beležko

en: Global settings
sl: Splošne nastavitve

en: Background:
sl: Ozadje:

en: Font:
sl: Pisava:

en: Tabs position:
sl: Položaj zavihkov:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
sl: Skrij beležke v opravilni vrstici

en: Notes path:
sl: Pot do beležk:

en: New group settings
sl: Nove nastavitve skupine

note: Sticky window
en: Sticky
sl: Lepljivo

en: Size:
sl: Velikost:

en: Select notes path
sl: Izberite pot do beležk

en: None
sl: Brez

en: Top
sl: Zgoraj

en: Right
sl: Desno

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Left
sl: Levo

en: Small
sl: Malo

en: Normal
sl: Srednje

en: Large
sl: Veliko

en: Yellow
sl: Rumeno

en: Blue
sl: Modro

en: Green
sl: Zeleno

en: Olive
sl: Olivno

en: Carmine
sl: Bordo

en: Mimosa
sl: Sončno

en: White
sl: Belo

en: Custom...
sl: Po meri ...

en: Background Color
sl: Barva ozadja
