Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (64 entries)

en: Notes
sr: Бележница

en: Ideal for your quick notes
sr: Савршенство за Ваше брзе белешке

en: The selected directory (%s) for the new notes path already contains files. You must select or create an empty directory.
sr: Изабрана фасцикла (%s) за нову путању бележнице већ садржи датотеке. Морате изабрати или направити празну фасциклу.

en: Unable to select directory for new notes path: %s
sr: Нисам успео да одаберем фасциклу за нову путању бележнице: %s

en: Notes path is unacceptable
sr: Путања бележнице је неприхватљива

en: Error
sr: Грeшкa

en: Notes %d
sr: Бележница %d

en: Note %d
sr: Белешка %d

en: Rename group
sr: Преименуј групу

en: The name %s is already in use
sr: Назив %s је већ у употреби

en: Are you sure you want to delete this group?
sr: Да ли сте сигурни да желите обрисати ову групу?

en: The group "%s" has been modified on the disk
sr: Група „%s“ је измењена на диску

en: Do you want to reload the group?
sr: Да ли желите опет учитати групу?

en: The name "%s" is invalid.
sr: Назив „%s“ је неисправан.

en: The invalid characters are: %s
sr: Неисправни знаци су: %s

en: Unable to open the settings dialog
sr: Нисам успео да отворим прозорче подешавања

en: _Add a new group
sr: _Додај нову групу

en: Menu
sr: Изборник

en: Refresh notes
sr: Освежи бележницу

en: Hide (%s)
sr: Сакриј (%s)

en: _Groups
sr: _Групе

en: _New
sr: _Ново

en: _Delete
sr: _Избриши

en: _Rename
sr: _Преименуј

en: _Undo
sr: _Поврати

note: Always on top
en: Always on top
sr: Увек на врху

en: Sticky window
sr: Лепљиви прозор

en: _Properties
sr: _Својства

en: _About
sr: _О програму

en: _Rename group
sr: _Преименуј групу

en: _Delete group
sr: _Обриши групу

en: Are you sure you want to delete this note?
sr: Да ли сигурно желите избрисати ову белешку?

en: Rename note
sr: Преименуј белешку

en: _Quit
sr: _Напусти

en: Global settings
sr: Општа подешавања

en: Background:
sr: Позадина:

en: Font:
sr: Словни лик:

en: Tabs position:
sr: Положај језичака:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
sr: Сакриј бележницу из траке алата

en: Notes path:
sr: Путања бележнице:

en: New group settings
sr: Подешавања нове групе

note: Sticky window
en: Sticky
sr: Лепљив

en: Size:
sr: Величина:

en: Select notes path
sr: Изабери путању бележнице

en: None
sr: Ништа

en: Top
sr: Горе

en: Right
sr: Десно

en: Bottom
sr: Доле

en: Left
sr: Лево

en: Small
sr: Малa

en: Normal
sr: Нормалнa

en: Large
sr: Великa

en: Yellow
sr: Жута

en: Blue
sr: Плава

en: Green
sr: Зелена

en: Indigo
sr: Индиго

en: Olive
sr: Маслинаста

en: Carmine
sr: Розе

en: Mimosa
sr: Мимоза

en: White
sr: Бела

en: Android
sr: Андроид

en: GTK+
sr: ГТК+

en: Custom...
sr: Произвољно...

en: Background Color
sr: Боја позадине
