Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Notes
fi: Muistiinpanot

en: Ideal for your quick notes
fi: Kätevä muistiinpanoväline

en: Unable to select directory for new notes path: %s
fi: Muistiinpanojen tallennuskansiota ei voi valita: %s

en: Error
fi: Virhe

en: Notes %d
fi: Muistiinpanot %d

en: Rename group
fi: Nimeä ryhmä uudelleen

en: The name %s is already in use
fi: Nimi "%s" on jo käytössä

en: Are you sure you want to delete this group?
fi: Haluatko varmasti poistaa tämän ryhmän?

en: The name "%s" is invalid.
fi: Nimi "%s" ei kelpaa.

en: The invalid characters are: %s
fi: Kelpaamattomat merkit: %s

en: Unable to open the settings dialog
fi: Asetusdialogin avaus epäonnistui

en: _Add a new group
fi: _Lisää ryhmä

en: Menu
fi: Valikko

en: Hide (%s)
fi: Piilota (%s)

en: _Groups
fi: _Ryhmät

en: _New
fi: _Uusi

en: _Delete
fi: _Poista

en: _Rename
fi: _Nimeä uudelleen

note: Always on top
en: Always on top
fi: Aina päällimmäisenä

en: Sticky window
fi: Kaikilla työpöydillä

en: _Properties
fi: _Ominaisuudet

en: _About
fi: _Tietoa

en: _Rename group
fi: Ni_meä ryhmä uudelleen

en: _Delete group
fi: _Poista ryhmä

en: Are you sure you want to delete this note?
fi: Haluatko varmasti poistaa tämän muistiinpanon?

en: Rename note
fi: Nimeä muistiinpano uudelleen

en: _Quit
fi: Poist_u

en: _Close
fi: _Sulje

en: Global settings
fi: Yleiset asetukset

en: Background:
fi: Taustaväri:

en: Font:
fi: Fontti:

en: Tabs position:
fi: Välilehtien sijainti:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
fi: Piilota muistiinpanot tehtäväpalkista

en: Notes path:
fi: Tallennuskansio:

en: New group settings
fi: Uuden ryhmän asetukset

note: Sticky window
en: Sticky
fi: Kaikilla työpöydillä

en: Size:
fi: Koko:

en: Select notes path
fi: Valitse tallennuskansio

en: None
fi: Ei mitään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Right
fi: Oikealla

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Small
fi: Pieni

en: Normal
fi: Tavallinen

en: Large
fi: Suuri

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Blue
fi: Sininen

en: Green
fi: Vihreä

en: Olive
fi: Oliivi

en: Carmine
fi: Karmiini

en: White
fi: Valkoinen

en: Custom...
fi: Mukautettu...

en: Background Color
fi: Taustaväri
