Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Ideal for your quick notes
hu: Ideális gyors jegyzeteléshez

en: Unable to select directory for new notes path: %s
hu: Nem választható ki a könyvtár az új jegyzetek tárolási helyeként: %s

en: Notes path is unacceptable
hu: Jegyzetek útvonal nem elfogadható

en: Error
hu: Hiba

en: Notes %d
hu: %d. jegyzet

en: Note %d
hu: Jegyzetek %d

en: Rename group
hu: Csoport átnevezése

en: The name %s is already in use
hu: A név (%s) már használatban van

en: Are you sure you want to delete this group?
hu: Biztos, hogy törli ezt a csoportot?

en: The name "%s" is invalid.
hu: A név („%s”) érvénytelen.

en: The invalid characters are: %s
hu: Az érvénytelen karakterek: %s

en: Unable to open the settings dialog
hu: A beállítások ablak nem nyitható meg

en: _Add a new group
hu: Új csoport _hozzáadása

en: Menu
hu: Menü

en: Hide (%s)
hu: Elrejtés (%s)

en: _Groups
hu: _Csoportok

en: _New
hu: _Új

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Rename
hu: Á_tnevezés

note: Always on top
en: Always on top
hu: Mindig felül

en: Sticky window
hu: Mindig látható ablak

en: _Properties
hu: _Beállítások

en: _About
hu: _Rólunk

en: _Rename group
hu: _Csoport átnevezése

en: _Delete group
hu: Csoport _törlése

en: Are you sure you want to delete this note?
hu: Biztos, hogy törli ezt a jegyzetet?

en: Rename note
hu: Jegyzet átnevezése

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Background:
hu: Háttér:

en: Font:
hu: Betűkészlet:

en: Tabs position:
hu: Tabok helye:

note: Hide from taskbar
en: Hide notes from taskbar
hu: Jegyzetek elrejtése a feladatsávról

en: Notes path:
hu: Jegyzetek tárolási helye:

en: New group settings
hu: Új csoport beállításai

note: Sticky window
en: Sticky
hu: Mindig látható

en: Size:
hu: Méret:

en: Select notes path
hu: Válassza ki a jegyzetek tárolási helyét

en: None
hu: Nincs

en: Top
hu: Fent

en: Right
hu: Jobbra

en: Bottom
hu: Lent

en: Left
hu: Balra

en: Small
hu: Kicsi

en: Normal
hu: Normál

en: Large
hu: Nagy

en: Yellow
hu: Sárga

en: Blue
hu: Kék

en: Green
hu: Zöld

en: Indigo
hu: Indigó

en: Olive
hu: Olívazöld

en: Carmine
hu: Kármin

en: Mimosa
hu: Mimóza

en: White
hu: Fehér

en: Custom...
hu: Egyéni…

en: Background Color
hu: Háttérszín
