Xfce Apps - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Xfce Notify Daemon
ast: Degorriu de notificación de Xfce

en: Unknown option "%s"
ast: Opción «%s» desconocida

en: Unable to start notification daemon
ast: Nun pue aniciase'l degorriu de notificación

en: Failed to set new theme
ast: Fallu al afitar el tema nuevu

en: Unable to connect to D-Bus session bus
ast: Nun pue coneutase al bus de sesión D-Bus

en: Another notification xndaemon is already running
ast: Yá ta executándose otru xndaemon de notificación

en: Notification Preview
ast: Vista previa de notificación

en: This is what notifications will look like
ast: Les notificaciones veránse d'esti mou

en: Button
ast: Botón

en: Notification preview failed
ast: Vista previa de notificación fallida

en: Settings daemon is unavailable
ast: El degorriu d'axustes nun ta disponible

en: Display version information
ast: Amuesa la información de la versión

en: Settings manager socket
ast: Socket del xestor d'axustes

en: Type '%s --help' for usage.
ast: Escribi '%s --help' pal usu.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
ast: Espublizáu baxo los términos de la GNU General Public License, versión 2

en: Please report bugs to %s.
ast: Por favor, informa de fallos a %s.

en: Top left
ast: Arriba a la izquierda

en: Bottom left
ast: Abaxo a la izquierda

en: Top right
ast: Arriba a la drecha

en: Bottom right
ast: Abaxo a la drecha

en: Notifications
ast: Notificaciones

en: _Preview
ast: _Vista previa

en: _Opacity:
ast: _Opacidá:

en: _Disappear after:
ast: _Desapaecer dempués de:

en: Default _position:
ast: _Posición por defeutu:

en: _Theme:
ast: _Tema:

en: seconds
ast: segundos

en: Customize how notifications appear on your screen
ast: Personaliza cómo apaecen les notificaciones na to pantalla
