Xfce Apps - en to be translation catalogue (78 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
be: Сапраўды хочаце ачысціць журнал апавяшчэнняў?

en: Clear notification log
be: Ачысціць журнал апавяшчэнняў

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Clear
be: Ачысціць

en: include icon cache
be: уключаючы кэш значкоў

en: Notifications
be: Апавяшчэнні

en: Unable to open the following url: %s
be: Не атрымалася адкрыць наступны адрас: %s

en: This is the notification plugin
be: Гэта ўбудова апавяшчэнняў

en: <b>_Do not disturb</b>
be: <b>Не _турбаваць</b>

en: No notifications
be: Апавяшчэнні адсутнічаюць

en: _Clear log
be: _Ачысціць лог

en: _Notification settings…
be: _Налады апавяшчэнняў…

en: Notification Plugin Settings
be: Налады ўбудовы апавяшчэнняў

en: _Help
be: _Даведка

en: _Close
be: _Закрыць

en: Number of notifications to show
be: Колькасць адлюстроўваемых апавяшчэнняў

en: Only show notifications from today
be: Паказваць толькі сённяшнія апавяшчэнні

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
be: Хаваць дыялог пацвярджэння ачысткі журнала

en: Appearance
be: Выгляд

en: Behavior
be: Паводзіны

en: Do nothing
be: Нічога не рабіць

en: Notification Plugin
be: Убудова апавяшчэнняў

en: Notification plugin for the Xfce panel
be: Убудова апавяшчэнняў для панэлі Xfce

en: Xfce Notify Daemon
be: Дэман апавяшчэнняў Xfce

en: Unknown option "%s"
be: Невядомы параметр "%s"

en: Unable to start notification daemon
be: Не атрымалася запусціць дэмана апавяшчэнняў

en: Another notification daemon is running, exiting
be: Іншы дэман апавяшчэнняў ужо запушчаны, выхад

en: Notification Preview
be: Папярэдні прагляд апавяшчэння

en: This is what notifications will look like
be: Так будуць выглядаць апавяшчэнні

en: Button
be: Кнопка

en: Notification preview failed
be: Не атрымалася праглядзець апавяшчэнне

en: Delete
be: Выдаліць

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
be: <b>Зараз адлюстроўваюцца толькі тэрміновыя апавяшчэнні.</b>
    Журнал апавяшчэнняў %s.

en: enabled
be: уключана

en: disabled
be: выключана

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
be: <big><b>Вядомыя праграмы адсутнічаюць.</b></big>
    Калі праграма адправіць паведамленне,
    то адразу з'явіцца ў гэтым спісе.

en: Display version information
be: Вывесці інфармацыю аб версіі

en: Settings manager socket
be: Сокет кіраўніка налад

en: Type '%s --help' for usage.
be: Увядзіце '%s --help' для прагляду даведкі.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
be: Распаўсюджваецца на ўмовах ліцэнзіі GNU General Public License версіі 2

en: Please report bugs to %s.
be: Пра памылкі паведамляйце на %s.

en: Settings daemon is unavailable
be: Дэман налад недаступны

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
be: <big><b>Журнал пусты</b></big>
    Апавяшчэнні адсутнічаюць.

en: Refresh
be: Абнавіць

en: Refresh the notification log
be: Абнавіць журнал апавяшчэнняў

en: Clear the notification log
be: Ачысціць журнал апавяшчэнняў

en: Yesterday and before
be: Учора і раней

en: always
be: заўсёды

en: all
be: усе

en: all except blocked
be: усе апроч заблакаваных

en: only blocked
be: толькі заблакаваныя

en: Custom
be: Адвольна

en: Top left
be: Уверсе злева

en: Bottom left
be: Унізе злева

en: Top right
be: Уверсе справа

en: Bottom right
be: Унізе справа

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
be: Дэман апавяшчэнняў не запушчаны. Апавяшчэнняў не будзе выводзіцца.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
be: <b>Зараз адлюстроўваюцца толькі тэрміновыя апавяшчэнні.</b>

en: Fade out
be: Згасанне

en: _Slide out
be: _Выплыванне

en: Do not disturb
be: Не турбаваць

en: <b>Behavior</b>
be: <b>Паводзіны</b>

en: <b>Animations</b>
be: <b>Анімацыя</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
be: Прадвызначана апавяшчэнні будуць выводзіцца на тым дысплеі, дзе знаходзіцца курсор мышы.

en: Show notifications on
be: Паказваць апавяшчэнні на

en: General
be: Асноўныя

en: seconds
be: секунд(ы)

en: _Opacity
be: _Непразрыстасць

en: Default _position
be: _Прадвызначаная пазіцыя

en: _Theme
be: _Тэма

en: Show _Preview
be: _Папярэдні прагляд

en: _Disappear after
be: _Хаваць пасля

en: Applications
be: Праграмы

en: Log notifications
be: Запісваць апавяшчэнні ў журнал

en: Log applications
be: Запісваць у журнал праграмы

en: Log size limit
be: Ліміт памеру журнала

en: Log
be: Лог

en: Customize how notifications appear on your screen
be: Наладзіць вывад апавяшчэнняў на вашым экране
