Xfce Apps - en to cs translation catalogue (80 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
cs: Opravdu chcete vymazat protokol s oznámeními?

en: Clear notification log
cs: Vymazat protokol v oznámeními

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Clear
cs: Vymazat

en: include icon cache
cs: zahrnout vyrovnávací paměť pro ikony

en: Now
cs: Teď

en: Notifications
cs: Oznámení

en: Unable to open the following url: %s
cs: Nelze otevřít následující umístění URL: %s

en: This is the notification plugin
cs: Toto je zásuvný modul Oznámení

en: <b>_Do not disturb</b>
cs: <b>_Nerušit</b>

en: No notifications
cs: Žádná oznámení

en: _Clear log
cs: _Vymazat protokol

en: _Notification settings…
cs: _Nastavení oznámení…

en: Notification Plugin Settings
cs: Nastavení zásuvného modulu Oznámení

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Number of notifications to show
cs: Počet zobrazených oznámení

en: Only show notifications from today
cs: Zobrazit pouze dnešní oznámení

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
cs: Skrýt potvrzovací dialogové okno "Vymazat protokol"

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Behavior
cs: Chování

en: Do nothing
cs: Nic nedělat

en: Notification Plugin
cs: Zásuvný modul Oznámení

en: Notification plugin for the Xfce panel
cs: Zásuvný modul Oznámení pro panel Xfce

en: Xfce Notify Daemon
cs: Služba oznamování pro prostředí Xfce

en: Unknown option "%s"
cs: Neznámá volba "%s"

en: Unable to start notification daemon
cs: Nelze spustit službu pro oznamování

en: Another notification daemon is running, exiting
cs: Již je spuštěna jiná služba pro oznamování, ukončování

en: Log is unavailable
cs: Záznam není dostupný

en: Notification Preview
cs: Náhled oznámení

en: This is what notifications will look like
cs: Takto bude vypadat oznámení

en: Button
cs: Tlačítko

en: Notification preview failed
cs: Náhled oznámení se nezdařil

en: Delete
cs: Smazat

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
cs: <b>Aktuálně jsou zobrazována pouze neodkladná oznámení.</b>
    Protokolování oznámení je %s.

en: enabled
cs: povoleno

en: disabled
cs: zakázáno

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
cs: <big><b>Aktuálně zde nejsou žádné známé aplikace.</b></big>
    Jakmile aplikace pošle oznámení, objeví se v
    tomto seznamu.

en: Display version information
cs: Zobrazit informace o verzi

en: Settings manager socket
cs: Soket správce nastavení

en: Type '%s --help' for usage.
cs: Informace o použití získáte příkazem '%s --help'

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
cs: Vydáno pod podmínkami licence  GNU General Public License, verze 2

en: Please report bugs to %s.
cs: Prosímte, abyste hlásili chyby na adresu %s.

en: Settings daemon is unavailable
cs: Služba pro nastavení není dostupná

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
cs: <big><b>Protokol je prázdný</b></big>
    Dosud nebyla zaprotokolována žádná oznámení.

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh the notification log
cs: Obnoví protokol s oznámeními

en: Clear the notification log
cs: Vymaže protokol s oznámeními

en: Yesterday and before
cs: Včera a starší

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
cs: Služba pro oznámení není spuštěna. Oznámení se nebudou zobrazovat.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
cs: <b>Aktuálně se zobrazují pouze urgentní oznámení.</b>

en: Fade out
cs: Do ztracena

en: _Slide out
cs: Vy_sunout

en: Do not disturb
cs: Nerušit

en: <b>Behavior</b>
cs: <b>Chování</b>

en: <b>Animations</b>
cs: <b>Animace</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
cs: Ve výchozím nastavení se oznámení zobrazí na displejí, na kterém se nachází ukazatel myši.

en: Show notifications on
cs: Zobrazit oznámení na

en: General
cs: Obecné

en: seconds
cs: sekundách

en: _Opacity
cs: _Neprůhlednost

en: Default _position
cs: Výchozí _pozice

en: Top left
cs: Vlevo nahoře

en: Bottom left
cs: Vlevo dole

en: Top right
cs: Vpravo nahoře

en: Bottom right
cs: Vpravo dole

en: _Theme
cs: _Motiv

en: Custom
cs: Vlastní

en: Show _Preview
cs: Zobrazit _náhled

en: _Disappear after
cs: _Zmizet po

en: Applications
cs: Aplikace

en: Log notifications
cs: Protokolovat oznámení

en: always
cs: vždy

en: Log applications
cs: Protokolovat aplikace

en: all
cs: vše

en: all except blocked
cs: vše kromě blokovaných

en: only blocked
cs: pouze blokované

en: Log size limit
cs: Limit velikosti protokolu

en: Log
cs: Protokol

en: Customize how notifications appear on your screen
cs: Upravte způsob, jakým se budou oznámení zobrazovat
