Xfce Apps - en to et translation catalogue (135 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
et: Kas sa kindlasti soovid kustutada teadete logi?

en: Clear notification log
et: Kustuta teadete logi

en: Cancel
et: Tühista

en: Clear
et: Puhasta

en: include icon cache
et: sealhulgas puhverdatud ikoonid

en: Now
et: Nüüd

en: Notifications
et: Teated

en: Unable to open the following url: %s
et: Järgneva url'i avamine ei õnnestunud: %s

en: This is the notification plugin
et: See on teadete pistikprogramm

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
et: Autoriõigused © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
et: <b>Ära _sega</b>

en: Unable to open notification log
et: Teadete logi avamine ei õnnestu

en: No unread notifications
et: Lugemata teateid pole

en: No notifications
et: Teateid ei ole

en: _Clear log
et: _Puhasta logi

en: _Mark all read
et: _Märgi kõik loetuks

en: _Notification settings…
et: _Teadete seadistused...

en: Notification Plugin Settings
et: Teadete pistikprogrammi seadistused

en: _Help
et: _Abi

en: _Close
et: _Sulge

en: Notification icon size
et: Teate ikooni suurus

en: Number of notifications to show
et: Näidatavate teadete arv

en: Only show notifications from today
et: Näita vaid tänaseid teateid

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
et: Peida „Kustuta teadete logi“ kinnitusdialoog

en: Hide panel button when no unread notifications
et: Kui lugemata teateid pole, siis peida ribal asuv nupp

en: Appearance
et: Välimus

en: Show in menu
et: Näita menüüs

en: All notifications
et: Kõiki teateid

en: Unread notifications
et: Lugemata teateid

en: Behavior
et: Käitumine

en: After showing the menu
et: Peale selle menüü kuvamist

en: Mark all log entries read
et: Märgi kõik logikirjed loetuks

en: Mark shown log entries read
et: Märgi näidatud logikirjed loetuks

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Notification Plugin
et: Teadete pistikprogramm

en: Notification plugin for the Xfce panel
et: Teadete pistikprogramm Xfce paneeli jaoks

en: Xfce Notify Daemon
et: Xfce teadete taustaprogramm

en: Unknown option "%s"
et: Tundmatu valik "%s"

en: Unable to start notification daemon
et: Teadete taustaprogramm käivitamine ei õnnestunud

en: Another notification daemon is running, exiting
et: Kasutusel on teine teadete taustaprogramm, lõpetan töö

en: Log is unavailable
et: Logi ei ole saadaval

en: Log entry not found
et: Logikirjet ei leidu

en: The notification log directory (%s) is not a directory
et: Teadete logi kaust (%s) pole üldsegi kaust

en: Failed to open notification log: %s
et: Teadete logi avamine ei õnnestu: %s

en: Failed to prepare SQL statement: %%s (%s)
et: SQL lausendi loomine ei õnnestunud: %%s (%s)

en: trailing characters at end of statement
et: tähemärgid lausendi lõpus

en: Failed to create 'notifications' table: %s
et: Teadete tabeli loomine ei õnnestunud: %s

en: Failed to create DB timestamp index: %s
et: Andmebaasi ajatempli indeksi loomine ei õnnestunud: %s

en: Failed to create DB is_read index: %s
et: Indeksi loomine andmebaasi is_read väljale ei õnnestunud: %s

en: Default Action
et: Vaikimisi toiming

en: Xfce Notification Daemon
et: Xfce teadete taustaprogramm

en: Notification Preview
et: Teadete eelvaade

en: This is what notifications will look like
et: Teated saavad välja nägema sellised

en: Button
et: Nupp

en: Notification preview failed
et: Teadete eelvaate kuvamine ei õnnestunud

en: Are you sure you want to delete notification settings for application "%s"?
et: Kas sa oled kindel et soovid kõik „%s“ rakenduse teated kustutada?

en: Delete
et: Kustuta

en: Forget Application
et: Unusta rakendus

en: Unspecified applications
et: Määratlemata rakendused

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
et: <b>Hetkel kuvatakse vaid olulisi teateid.</b>
    Teavituste logimine on %s.

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
et: <big><b>Ühtegi rakendust pole hetkel kirjeldatud.</b></big>
    Niipea, kui rakendus saadab mõne teate,
    tekib ta siia loendisse.

en: Display version information
et: Näita versiooniteavet

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: SOCKET_ID
et: SOKLI_ID

en: Type '%s --help' for usage.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhisteks.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
et: Avaldatud GNU General Public License versioon 2 alusel

en: Please report bugs to %s.
et: Palun teata vigadest <%s>.

en: Settings daemon is unavailable
et: Seadistuste taustaprogramm ei ole saadaval

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
et: <big><b>Teadete logi on tühi</b></big>
    Mitte ühtegi teadet pole veel logitud.

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh the notification log
et: Värskenda teavituste logi

en: Clear the notification log
et: Tühjenda teavituste logi

en: Mark All Read
et: Märgi kõik loetuks

en: Mark all unread notifications as read
et: Märgi kõik lugemata teated loetuks

en: Mark log entry _read
et: Märgi logikirje _loetuks

en: Yesterday and before
et: Eile ja varem

en: Loading more log entries...
et: Laadin järgmisi logikirjeid...

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
et: Teadete teenus ei tööta ja ühtegi teadet ei näidata.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
et: <b>Hetkel kuvatakse vaid olulisi teateid.</b>

en: Fade out
et: Hääbumine

en: _Slide out
et: _Liugumine

en: Do not disturb
et: Ära sega

en: <b>Behavior</b>
et: <b>Käitumine</b>

en: <b>Animations</b>
et: <b>Animatsioonid</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
et: Vaikimisi kuvatakse teadete jutumullid ekraanil, kus parasjagu paikneb hiirekursor.

en: Show notifications on
et: Näita teateid

en: The "Enable event sounds" setting in the Appearance Settings dialog must be checked to hear notification sounds
et: „Luba teadete helid“ seadistus peab välimuse seadistuste vaates olema helide esitamiseks sisse lülitatud

en: _Mute sounds
et: _Summuta helid

en: Always show percent-value notifications
et: Näita alati protsentuaalse väärtusega teavitusi

en: When displaying notifications, show
et: Teadete kuvamisel näita:

en: icon, summary, and body
et: ikooni, sisukokkuvõtet ja sisu

en: icon and summary
et: ikooni ja sisukokkuvõtet

en: icon and application name
et: ikooni ja rakenduse nime

en: monitor with mouse pointer
et: ekraan, kus on hiire kursor

en: primary monitor
et: esmane ekraan

en: all monitors
et: kõik ekraanid

en: General
et: Üldine

en: seconds
et: sekundit

en: _Opacity
et: _Läbipaistmatus

en: Default _position
et: Vaikimisi _asukoht

en: Top left
et: Ülal vasakul

en: Bottom left
et: All vasakul

en: Top right
et: Ülal paremal

en: Bottom right
et: All paremal

en: Top center
et: Ülal keskel

en: Bottom center
et: Ülal vasakul

en: _Theme
et: Kujunduse _teema

en: Show the notification summary and body when the notification is a percent value, such as audio volume or screen brightness
et: Näita teate sisukokkuvõtet ja sisu, kui teate tegelikuks sisuks on protsentuaalne väärtus; see või näiteks juhtuda helivaljuse ja ekraaniereduse teadete puhul

en: Show text with percent _values
et: Näita teksti protsentuaalsete _väärtustega

en: Date/time _format
et: Kuupäeva ja aja _vorming

en: Locale default
et: Aeg vastavalt lokaadile

en: Relative times
et: Suhteline aeg

en: Custom
et: Vali ajavahemik

en: Show _Preview
et: Näita _eelvaadet

en: _Disappear after
et: _Peida teade peale

en: When creating a notification, applications can request how long they'd like the notification remain on screen. This setting controls whether or not that request is honored.
et: Teate genereerimisel võivad rakendused määrata aja kui kaua seda teadet kuvatakse. Selle seadistusega saad juhtida, kase seda soovitud aega arvestatakse või mitte.

en: Honor app-requested "Disappear after" time
et: Luba järgida rakenduse poolt määratud „Peida teade peale“ aega

en: <b>Per-application notification settings</b>
et: <b>Rakendusekohased teadete seadistused</b>

en: Applications
et: Rakendused

en: Log notifications
et: Salvesta teated logisse

en: only during "Do not disturb", or when notification bodies are not shown
et: ainult siis, kui „Ära sega“ on kasutusel või kui teadete põhisisu ei kuvata

en: always
et: alati

en: Log applications
et: Salvesta rakenduste teateid

en: all
et: alati

en: all except blocked
et: alati, välja arvatud blokeeritud rakendustelt

en: only blocked
et: ainult blokeeritud rakendustelt

en: The maximum number of entries to be retained in the log.
et: Logisse salvestatav maksimaalne kirjete arv.

en: Log size limit
et: Logi suuruse piir

en: Log
et: Logi

en: Mute application
et: Summuta rakendus

en: Allow urgent notifications
et: Luba olulised teated

en: Include in log
et: Kaasa logisse

en: Customize how notifications appear on your screen
et: Kohanda seda, mil viisil teateid sinu ekraanil kuvatakse
