Xfce Apps - en to eu translation catalogue (88 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
eu: Berri-emateen erregistroa garbitu nahi duzu?

en: Clear notification log
eu: Berri-emateen erregistroa garbitu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Clear
eu: Garbitu

en: include icon cache
eu: ikonoen cache-a barne

en: Now
eu: Orain

en: Notifications
eu: Berri-emateak

en: Unable to open the following url: %s
eu: Ezin izan da hurrengo url-a ireki: %s

en: This is the notification plugin
eu: Hau berri-emate plugina da

en: <b>_Do not disturb</b>
eu: <b>Ez gogaitu</b>

en: Unable to open notification log
eu: Ezin izan da jakinarazpenen erregistroa ireki

en: No unread notifications
eu: Ez dago irakurri gabeko jakinarazpenik

en: No notifications
eu: Berri-ematerik ez

en: _Clear log
eu: Erregistroa garbitu

en: _Mark all read
eu: _Markatu dena irakurritako gisa

en: _Notification settings…
eu: Berri-emate ezarpenak…

en: Notification Plugin Settings
eu: Berri-emate pluginaren ezarpenak

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Close
eu: It_xi

en: Notification icon size
eu: Jakinarazpenen ikonoen neurria

en: Number of notifications to show
eu: Erakusteko berri-emate kopurua

en: Only show notifications from today
eu: Erakutsi gaurko berri-emateak soilik

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
eu: Ezkutatu 'Erregistroa garbitu' baieztapen leihoa

en: Hide panel button when no unread notifications
eu: Ezkutatu panelaren botoia irakurri gabeko jakinarazpenik ez dagoenean

en: Appearance
eu: Itxura

en: Show in menu
eu: Menuan erakutsi

en: All notifications
eu: Jakinarazpen guztiak

en: Unread notifications
eu: Irakurri gabeko jakinarazpenak

en: Behavior
eu: Portamoldea

en: After showing the menu
eu: Menua erakutsi eta gero

en: Do nothing
eu: Ez egin ezer

en: Notification Plugin
eu: Berri-emate plugina

en: Notification plugin for the Xfce panel
eu: Berri-emate plugina Xfce panelerako

en: Xfce Notify Daemon
eu: Xfce berri-emate deabrua

en: Unknown option "%s"
eu: "%s" aukera ezezaguna

en: Unable to start notification daemon
eu: Ezin da berri-emate deabrua abiarazi

en: Another notification daemon is running, exiting
eu: Beste berri-emate deabru bat martxan da, irteten

en: Notification Preview
eu: Berri-emate aurreikuspena

en: This is what notifications will look like
eu: Hau da berri-emate batek izango duen itxura

en: Button
eu: Behean

en: Notification preview failed
eu: Berri-emate aurreikuspenak huts egin du

en: Delete
eu: Ezabatu

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
eu: <b>Orain premiazko berri-emateak erakutsiko dira soilik.</b>
    Berri-emateen erregistroa %s dago.

en: enabled
eu: gaituta

en: disabled
eu: ezgaituta

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
eu: <big><b>Une honetan ez dago aplikazio ezagunik.</b></big>
    Aplikazioren batek berri-emateren bat bidaltzen duen
    bezain azkar zerrenda honetan agertuko da.

en: Display version information
eu: Bistarazi bertsio argibideak

en: Settings manager socket
eu: Ezarpena kudeatzaile socket-a

en: Type '%s --help' for usage.
eu: Idatzi '%s --help' laguntzarentzat.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
eu: GNU Lizentzia Publiko Orokorraren 2. bertsioko baldintzen arabera argitaratua

en: Please report bugs to %s.
eu: Mesedez programa erroreen-berri %s-en eman.

en: Settings daemon is unavailable
eu: Ezarpen deabrua ez dago erabilgarri

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
eu: <big><b>Erregistroa hutsik</b></big>
    Ez da berri-ematerik erregistratu oraindik.

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Refresh the notification log
eu: Berri-emateen erregistroa freskatu

en: Clear the notification log
eu: Berri-emateen erregistroa garbitu

en: Yesterday and before
eu: Atzo eta lehenago

en: always
eu: beti

en: all
eu: guztiak

en: all except blocked
eu: guztiak blokeatutakoak izan ezik

en: only blocked
eu: blokeatutakoak soilik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Top left
eu: Goian  ezkerrean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
eu: Berri-emate zerbitzua ez dago martxan. Ez da berri-ematerik erakutsiko.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
eu: <b>Orain premiazko berri-emateak erakutsiko dira soilik.</b>

en: Fade out
eu: Marguldu

en: _Slide out
eu: Kanporantz mugitu

en: Do not disturb
eu: Ez gogaitu

en: <b>Behavior</b>
eu: <b>Portaera</b>

en: <b>Animations</b>
eu: <b>Animazioak</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
eu: Modu lehenetsian berri-emate mezuak sagu markatzailea dagoen pantailan erakutsiko dira.

en: Show notifications on
eu: Erakutsi berri-emateak

en: General
eu: Orokorra

en: seconds
eu: segundo

en: _Opacity
eu: _Opakotasuna

en: Default _position
eu: Kokapen lehenetsia

en: _Theme
eu: I_txura

en: Show _Preview
eu: Aurrebista erakutsi

en: _Disappear after
eu: _Desagertu honen ondoren

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Log notifications
eu: Berri-emateak erregistratu

en: Log applications
eu: Aplikazioak erregistratu

en: Log size limit
eu: Erregistroaren neurriaren muga

en: Log
eu: Erregistroa

en: Customize how notifications appear on your screen
eu: Pertsonalizatu berri-emateak zure pantailan nola agertuko diren
