Xfce Apps - en to gl translation catalogue (79 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
gl: Desexa realmente limpar o rexistro de notificacións?

en: Clear notification log
gl: Limpar o rexistro de notificacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Clear
gl: Limpar

en: include icon cache
gl: incluír a caché de iconas

en: Notifications
gl: Notificacións

en: Unable to open the following url: %s
gl: Non se puido abrir o url seguinte: %s

en: This is the notification plugin
gl: Este é o engadido de notificacións

en: <b>_Do not disturb</b>
gl: <b>_Non molestar</b>

en: No notifications
gl: Sen notificacións

en: _Clear log
gl: _Limpar o rexistro

en: _Notification settings…
gl: Co_nfiguración das notificacións...

en: Notification Plugin Settings
gl: Configuración do engadido de notificacións

en: _Help
gl: A_xuda

en: _Close
gl: _Pechar

en: Number of notifications to show
gl: Número de notificacións que amosar

en: Only show notifications from today
gl: Amosar só as notificacións de hoxe

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
gl: Agochar o diálogo de confirmación de "Borrar o rexistro"

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Behavior
gl: Comportamento

en: Do nothing
gl: Non facer nada

en: Notification Plugin
gl: Engadido de notificacións

en: Notification plugin for the Xfce panel
gl: Engadido de notificacións para o panel de Xfce

en: Xfce Notify Daemon
gl: Servizo de notificación de Xfce

en: Unknown option "%s"
gl: Opción «%s» descoñecida

en: Unable to start notification daemon
gl: Non se puido iniciar o servizo de notificacións

en: Another notification daemon is running, exiting
gl: Hai outro servizo de notificacións en execución; saímos

en: Notification Preview
gl: Vista previa da notificación

en: This is what notifications will look like
gl: Esta será a aparencia das notificacións

en: Button
gl: Botón

en: Notification preview failed
gl: Fallou a vista previa da notificación

en: Delete
gl: Eliminar

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
gl: <b>Actualmente só se amosan as notificacións urxentes.</b>
    O rexistro de notificacións é %s

en: enabled
gl: activado

en: disabled
gl: desactivado

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
gl: <big><b>Actualmente non hai aplicacións coñecidas.</b></big>
     Unha vez que unha aplicación envíe unha notificación
     aparecerá nesta lista.

en: Display version information
gl: Amosar a información da versión

en: Settings manager socket
gl: Socket do xestor de configuración

en: SOCKET_ID
gl: ID_SOCKET

en: Type '%s --help' for usage.
gl: Escriba '%s --help' para ver o modo de uso.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
gl: Publicado baixo os termos da Licenza Pública Xeral de GNU, versión 2

en: Please report bugs to %s.
gl: Por favor, comuníquelle os fallos a %s.

en: Settings daemon is unavailable
gl: O servizo de configuración non está dispoñíbel

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
gl: <big><b>Rexistro baleiro</b></big>
    Aínda non se rexistrou ningunha notificación

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Refresh the notification log
gl: Actualizar o rexistro de notificacións

en: Clear the notification log
gl: Limpar o rexistro de notificacións

en: Yesterday and before
gl: Onte e antes

en: always
gl: sempre

en: all
gl: Todos

en: all except blocked
gl: Todos agás os bloqueados

en: only blocked
gl: Só os bloqueados

en: Custom
gl: Personalizado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
gl: O servizo de notificación non se está a executar. Non se ha amosar ningunha notificación.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
gl: <b>Actualmente só se amosan as notificacións urxentes.</b>

en: Fade out
gl: Desaparecer gradualmente

en: _Slide out
gl: E_scorregar cara fora

en: Do not disturb
gl: Non molestar

en: <b>Behavior</b>
gl: <b>Comportamento</b>

en: <b>Animations</b>
gl: <b>Animacións</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
gl: Por omisión, as mensaxes de notificación amósanse na pantalla na que se sitúa o punteiro do rato

en: Show notifications on
gl: Amosar as notificacións

en: General
gl: Xeral

en: seconds
gl: segundos

en: _Opacity
gl: _Opacidade

en: Default _position
gl: _Posición predeterminada

en: _Theme
gl: _Tema

en: Show _Preview
gl: Amosar a vista _previa

en: _Disappear after
gl: _Desaparecer despois de

en: Applications
gl: Aplicacións

en: Log notifications
gl: Rexistro das notificacións

en: Log applications
gl: Rexistro das aplicacións

en: Log size limit
gl: Tamaño máximo do rexistro

en: Log
gl: Rexistro

en: Customize how notifications appear on your screen
gl: Personalice como se amosan as notificacións na súa pantalla
