Xfce Apps - en to hr translation catalogue (86 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti zapise obavijesti?

en: Clear notification log
hr: Očisti zapis obavijesti

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Clear
hr: Očisti

en: include icon cache
hr: uključi međuspremnik ikona

en: Now
hr: Sada

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Unable to open the following url: %s
hr: Nije moguće otvoriti sljedeći url: %s

en: This is the notification plugin
hr: Ovo je priključak za obavijesti

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
hr: Autorska prava © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
hr: <b>_Ne ometaj</b>

en: No notifications
hr: Nema obavijesti

en: _Clear log
hr: _Očisti zapise

en: _Mark all read
hr: _Označi sve kao pročitano

en: _Notification settings…
hr: _Postavke obavijesti…

en: Notification Plugin Settings
hr: Postavke priključka za obavijesti

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Notification icon size
hr: Veličina ikone obavijesti

en: Number of notifications to show
hr: Broj prikazanih obavijesti

en: Only show notifications from today
hr: Pokazuj samo današnje obavijesti

en: Appearance
hr: Izgled

en: Show in menu
hr: Pokaži u izborniku

en: All notifications
hr: Sve obavijesti

en: Unread notifications
hr: Nepročitane obavijesti

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Do nothing
hr: Ne čini ništa

en: Notification Plugin
hr: Priključak za obavijesti

en: Notification plugin for the Xfce panel
hr: Priključak za obavijesti Xfce ploče

en: Xfce Notify Daemon
hr: Xfce nadglednik obavijesti

en: Unknown option "%s"
hr: Nepoznata opcija "%s"

en: Unable to start notification daemon
hr: Ne mogu pokrenuti nadglednika obavijesti

en: Another notification daemon is running, exiting
hr: Drugi nadglednik obavijesti se izvodi, izlazim

en: Default Action
hr: Zadana radnja

en: Notification Preview
hr: Pregled obavijesti

en: This is what notifications will look like
hr: Ovako će izgledati obavijesti

en: Button
hr: Dugme

en: Notification preview failed
hr: Neuspjeli pregled obavijesti

en: Delete
hr: Izbriši

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
hr: <b>Trenutno se prikazuju samo hitne obavijesti.</b>
    Zapis notifikacija je %s.

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
hr: <big><b>Trenutno nema poznatih aplikacija.</b></big>
    Čim aplikacija pošalje obavijest
    pojavit će se na ovoj listi.

en: Display version information
hr: Prikaži informaciju o verziji

en: Settings manager socket
hr: Priključak upravitelja postavkama

en: Type '%s --help' for usage.
hr: Upišite '%s --help' za upotrebu.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
hr: Objavljeno pod uvjetima GNU General Public License, verzija 2

en: Please report bugs to %s.
hr: Molim prijavite probleme  %s.

en: Settings daemon is unavailable
hr: Nadglednik postavki je nedostupan

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
hr: <big><b>Prazan zapis</b></big>
    Nijedna obavijest još nije zapisana.

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refresh the notification log
hr: Osvježi zapis obavijesti

en: Clear the notification log
hr: Očisti zapis obavijesti

en: Mark All Read
hr: Označi sve kao pročitano

en: Mark all unread notifications as read
hr: Označi sve nepročitane obavijesti kao pročitane

en: Yesterday and before
hr: Jučer i prije toga

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
hr: Servis za obavijesti nije pokrenut. Obavijesti neće biti prikazane.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
hr: <b>Trenutno se prikazuju samo hitne obavijesti.</b>

en: Fade out
hr: Postupno nestajanje

en: _Slide out
hr: _Klizni vani

en: Do not disturb
hr: Ne ometaj

en: <b>Behavior</b>
hr: <b>Ponašanje</b>

en: <b>Animations</b>
hr: <b>Animacije</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
hr: Prema zadanom prozorčić s obavijesti prikazat će se na lokaciji pokazivača miša.

en: Show notifications on
hr: Prikaži obavijesti na

en: General
hr: Općenito

en: seconds
hr: sekunde

en: _Opacity
hr: _Vidljivost

en: Default _position
hr: Zadana _pozicija

en: Top left
hr: Gore lijevo

en: Bottom left
hr: Dolje lijevo

en: Top right
hr: Gore desno

en: Bottom right
hr: Dolje desno

en: _Theme
hr: _Tema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Show _Preview
hr: Prikaži _pretpregled

en: _Disappear after
hr: _Nestaje poslije

en: Applications
hr: Programi

en: Log notifications
hr: Zapisuj obavijesti

en: always
hr: uvijek

en: Log applications
hr: Zapisuj aplikacije

en: all
hr: sve

en: all except blocked
hr: sve osim blokiranih

en: only blocked
hr: samo blokirane

en: Log
hr: Zapisuj

en: Customize how notifications appear on your screen
hr: Prilagodite kako će se obavijesti prikazivati na vašem ekranu
