Xfce Apps - en to ie translation catalogue (74 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
ie: Esque vu vole vacuar li diarium de notificationes?

en: Clear notification log
ie: Vacuar li diarium de notificationes

en: Cancel
ie: Anullar

en: Clear
ie: Vacuar

en: include icon cache
ie: includer li cache de icones

en: Notifications
ie: Notificationes

en: Unable to open the following url: %s
ie: Ne successat aperter li sequent URL: %s

en: This is the notification plugin
ie: Ti-ci es li plugin de notificationes

en: <b>_Do not disturb</b>
ie: <b>Ne _disturbar</b>

en: No notifications
ie: Null notificationes

en: _Clear log
ie: _Vacuar li diarium

en: _Notification settings…
ie: Parametres de _notificationes...

en: Notification Plugin Settings
ie: Parametres del plugin de notificationes

en: _Help
ie: Au_xilie

en: _Close
ie: _Cluder

en: Number of notifications to show
ie: Li max númere de notificationes

en: Only show notifications from today
ie: Monstrar solmen notificationes de hodie

en: Appearance
ie: Aspecte

en: Behavior
ie: Conduida

en: Notification Plugin
ie: Plugin de notificationes

en: Notification plugin for the Xfce panel
ie: Plugin de notificationes por li panel Xfce

en: Xfce Notify Daemon
ie: Daemon de notificationes Xfce

en: Unknown option "%s"
ie: Ínconosset option «%s»

en: Unable to start notification daemon
ie: Ne successat li daemon de notificationes

en: Another notification daemon is running, exiting
ie: Un altri daemon de notificationes es executent, fini se

en: Notification Preview
ie: Previder un notification

en: This is what notifications will look like
ie: Notificationes va aparir talmen

en: Button
ie: Buton

en: Notification preview failed
ie: Ne successat previder un notification

en: Delete
ie: Deleter

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
ie: <b>Solmen urgent notificationes es monstrat.</b>
    Registration de notificationes es %s.

en: enabled
ie: permisset

en: disabled
ie: depermisset

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
ie: <big><b>Bentost ne hay conosset applicationes.</b></big>
    Quande un application invita un notification
    it va aparir in ti-ci liste.

en: Display version information
ie: Monstra li information del version

en: Settings manager socket
ie: Socket del gerente de parametres

en: SOCKET_ID
ie: ID_DE_SOCKET

en: Type '%s --help' for usage.
ie: Tippa '%s --help' por li usage.

en: Please report bugs to %s.
ie: Ples raportar errores a <%s>.

en: Settings daemon is unavailable
ie: Daemon de parametres es índisponibil

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
ie: <big><b>Diarium es vacui</b></big>
    Null notificationes ancor inregistrat.

en: Refresh
ie: Refriscar

en: Refresh the notification log
ie: Refriscar li diarium de notificationes

en: Clear the notification log
ie: Vacuar li diarium de notificationes

en: Yesterday and before
ie: Yer e ante

en: always
ie: sempre

en: all
ie: omni

en: all except blocked
ie: omni except blocat

en: only blocked
ie: solmen blocat

en: Custom
ie: Personalisat

en: Top left
ie: Alt levul

en: Bottom left
ie: Bass levul

en: Top right
ie: Alt dextri

en: Bottom right
ie: Bass dextri

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
ie: Li servicie de notificationes ne es lansat. Notificationes ne va esser monstrat.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
ie: <b>Solmen urgent notificationes es monstrat.</b>

en: Fade out
ie: Evanescer

en: _Slide out
ie: _Glissar for

en: Do not disturb
ie: Ne disturbar

en: <b>Behavior</b>
ie: <b>Conduida</b>

en: <b>Animations</b>
ie: <b>Animationes</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
ie: In li predefinit configuration, li notificationes es monstrat sur li monitor que have li apuntator de mus.

en: Show notifications on
ie: Monstrar notificationes in

en: seconds
ie: secondes

en: _Opacity
ie: _Opacitá

en: Default _position
ie: _Position predefinit

en: _Theme
ie: _Tema

en: Show _Preview
ie: _Previder

en: _Disappear after
ie: _Desaparir pos

en: Applications
ie: Applicationes

en: Log notifications
ie: Registrar notificationes

en: Log applications
ie: Registrar applicationes

en: Log
ie: Diarium

en: Customize how notifications appear on your screen
ie: Personalisar li aspecte de notificationes sur li ecran
