Xfce Apps - en to ka translation catalogue (74 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
ka: ნამდვილად გსურთ შეტყობინების ჟურნალის გასუფთავება?

en: Clear notification log
ka: შეტყობინების ჟურნალის გასუფთავება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Clear
ka: გასუფთავება

en: include icon cache
ka: ასევე ხატულების ქეში

en: Notifications
ka: შეტყობინებები

en: Unable to open the following url: %s
ka: შეუძლებელია შემდეგი ვებ-მისამართის გახსნა: %s

en: This is the notification plugin
ka: ეს შეტყობინების მოდულია

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
ka: საავტორო უფლებები © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
ka: <b>არ შემაწუხოთ</b>

en: No notifications
ka: შეტყობინებები არაა

en: _Clear log
ka: ჟურნალის გასუფთავება

en: _Notification settings…
ka: შეტყობინების პარამეტრები...

en: Notification Plugin Settings
ka: შეტყობინების მოდულის პარამეტრები

en: _Help
ka: დახმარება

en: _Close
ka: დახურვა

en: Number of notifications to show
ka: საჩვენებელი შეტყობინებების რაოდენობა

en: Only show notifications from today
ka: მხოლოდ დღევანდელი შეტყობინებების ჩვენება

en: Notification Plugin
ka: შეტყობინების მოდული

en: Notification plugin for the Xfce panel
ka: შეტყობინების მოდული Xfce პანელისათვის

en: Xfce Notify Daemon
ka: Xfce-ის შეტყობინების სერვისი

en: Unknown option "%s"
ka: უცნობი ვარიანტი "%s"

en: Unable to start notification daemon
ka: შეტყობინების სერვისის გაშვება შეუძლებელია

en: Another notification daemon is running, exiting
ka: შეტყობინების სხვა სერვისი უკვე მუშაობს, გამოვდივართ

en: Notification Preview
ka: შეტყობინების ესკიზი

en: This is what notifications will look like
ka: ასე გამოიყურება შეტყობინებები

en: Button
ka: ღილაკი

en: Notification preview failed
ka: შეტყობინების ესკიზის ჩვენება ვერ მოხერხდა

en: Delete
ka: წაშლა

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
ka: <b>ამჟამად ნაჩვენებია მხოლოდ გადაუდებელი შეტყობინებები.</b>
    შეტყობინების ჟურნალში ჩაწერა არის %s.

en: enabled
ka: ჩართული

en: disabled
ka: გამორთული

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
ka: <big><b>ამჟამად არ არის ცნობილი პროგრამები.</b></big>
    მაშინვე, როგორც კი რომელიმე პროგრამა გაგზავნის შეტყობინებას
    ის ამ სიაში გამოჩნდება.

en: Display version information
ka: ინფორმაცია ვერსიის შესახებ

en: Settings manager socket
ka: პარამეტრების მმართველის სოკეტი

en: SOCKET_ID
ka: სოკეტის აიდი

en: Type '%s --help' for usage.
ka: აკრიფეთ '%s --help' გამოყენებისთვის.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
ka: გამოიცა "GNU General Public License, version 2" პირობებით

en: Please report bugs to %s.
ka: გთხოვთ, შეცდომების შესახებ გვაცნობეთ აქ %s.

en: Settings daemon is unavailable
ka: პარამეტრების სერვისი მიუწვდომელია

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
ka: <big><b>ჟურნალი ცარიელია</b></big>
    ჯერ არცერთი შეტყობინება არ ჩაწერილა ჟურნალში.

en: Refresh
ka: განახლება

en: Refresh the notification log
ka: შეტყობინების ჟურანლის განახლება

en: Clear the notification log
ka: შეტყობინების ჟურნალის გასუფთავება

en: Yesterday and before
ka: გუშინ და მანამდე

en: always
ka: ყოველთვის

en: all
ka: ყველა

en: all except blocked
ka: ყველა, გარდა დაბლოკილისა

en: only blocked
ka: მხოლოდ დაბლოკილი

en: Top left
ka: ზედა მარცხენა

en: Bottom left
ka: ქვედა მარცხენა

en: Top right
ka: ზედა მარჯვენა

en: Bottom right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
ka: შეტყობინების სერვისი არაა გაშვებული. არცერთი შეტყობინება არ იქნება ნაჩვენები.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
ka: <b>ამჟამად ნაჩვენებია მხოლოდ გადაუდებელი შეტყობინებები.</b>

en: Fade out
ka: ნელნელა გაქრობა

en: _Slide out
ka: გასრიალება

en: Do not disturb
ka: Არ შემაწუხოთ

en: <b>Behavior</b>
ka: <b>ქცევა</b>

en: <b>Animations</b>
ka: <b>ანიმაციები</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
ka: ჩვეულებისამებრ შეტყობინების ბუშტები იმ ეკრანზე გამოჩნდება, რომელზედაც მდებარეობს თაგვის მაჩვენებელი.

en: Show notifications on
ka: მაჩვენე შეტყობინებები

en: General
ka: ზოგადი

en: seconds
ka: წამი

en: _Opacity
ka: გაუმჭვირვალობა

en: Default _position
ka: ნაგულისხმევი პოზიცია

en: _Theme
ka: თემა

en: Show _Preview
ka: ესკიზის ჩვენება

en: _Disappear after
ka: დრო გაქრობამდე

en: Applications
ka: პროგრამები

en: Log notifications
ka: შეტყობინებების ჟურნალში ჩაწერა

en: Log applications
ka: პროგრამების ჟურნალში ჩაწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Customize how notifications appear on your screen
ka: გაასწორეთ თუ როგორ გამოჩნდეს შეტყობინებები თქვენს ეკრანზე
