Xfce Apps - en to kk translation catalogue (85 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
kk: Хабарламалар журналын тазартуды шынымен қалайсыз ба?

en: Clear notification log
kk: Хабарламалар журналын тазарту

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Clear
kk: Тазарту

en: include icon cache
kk: таңбашалар кэшін қоса

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Unable to open the following url: %s
kk: Келесі url адресін ашу мүмкін емес: %s

en: This is the notification plugin
kk: Бұл - хабарламалар плагині

en: <b>_Do not disturb</b>
kk: <b>Мазам_ды алмау</b>

en: No notifications
kk: Хабарламалар жоқ

en: _Clear log
kk: Журналды та_зарту

en: _Notification settings…
kk: _Хабарламалар баптаулары…

en: Notification Plugin Settings
kk: Хабарламалар плагині баптаулары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Close
kk: _Жабу

en: Number of notifications to show
kk: Көрсетілетін хабарламалар саны

en: Only show notifications from today
kk: Тек бүгінгі хабарламаларды көрсету

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
kk: "Журналды тазарту" растау сұхбатын жасыру

en: Hide panel button when no unread notifications
kk: Оқылмаған хабарламалар жоқ болса, панель батырмасын жасыру

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Notification Plugin
kk: Хабарламалар плагині

en: Notification plugin for the Xfce panel
kk: Xfce панелі үшін хабарламалар плагині

en: Xfce Notify Daemon
kk: Xfce хабарламалар қызметі

en: Unknown option "%s"
kk: Белгісіз опция "%s"

en: Unable to start notification daemon
kk: Хабарламалар қызметін жөнелту мүмкін емес

en: Another notification daemon is running, exiting
kk: Басқа хабарламалар қызметі іске қосулы тұр, жұмысты аяқтау

en: Notification Preview
kk: Хабарламаны алдын-ала қарау

en: This is what notifications will look like
kk: Хабарламалар осындай болады

en: Button
kk: Батырма

en: Notification preview failed
kk: Сынау хабарламасын көрсету сәтсіз

en: Are you sure you want to delete notification settings for application "%s"?
kk: "%s" қолданбасы үшін хабарламалар  баптауларын өшіру керек пе?

en: Delete
kk: Өшіру

en: Forget Application
kk: Қолданба тұралы ұмыту

en: Unspecified applications
kk: Анықталмаған қолданбалар

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
kk: <b>Ағымдағы уақытта тек маңызды хабарламалар көрсетіледі.</b>
    Хабарламалар журналы %s.

en: enabled
kk: іске қосылған

en: disabled
kk: сөндірілген

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
kk: <big><b>Ағымдағы уақытта белгілі қолданбалар жоқ.</b></big>
    Қолданба хабарламаны жіберген соң, ол
    осы тізімде көрсетіледі.

en: Type '%s --help' for usage.
kk: Көмек үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
kk: GNU General Public License, 2-ші нұсқасы аясында жарияланған

en: Please report bugs to %s.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: Settings daemon is unavailable
kk: Баптаулар қызметі қолжетерсіз

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
kk: <big><b>Журнал бос</b></big>
    Хабарламалар әлі жазылмаған.

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Refresh the notification log
kk: Хабарламалар журналын жаңарту

en: Clear the notification log
kk: Хабарламалар журналын тазарту

en: Yesterday and before
kk: Кеше және оған дейін

en: always
kk: әрқашан

en: all
kk: барлығы

en: all except blocked
kk: барлығы, тек блокталғаннан басқасы

en: only blocked
kk: тек блокталған

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Top left
kk: Үстіңгі сол жақта

en: Bottom left
kk: Төменгі сол жақта

en: Top right
kk: Үстіңгі оң жақта

en: Bottom right
kk: Төменгі оң жақта

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
kk: Хабарламалар қызметі орындалып тұрған жоқ. Хабарламалар көрсетілмейді.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
kk: <b>Ағымдағы уақытта тек жедел хабарламалар көрсетіледі.</b>

en: Fade out
kk: Жоғалу

en: _Slide out
kk: _Жылжу

en: Do not disturb
kk: Мазамды алмау

en: <b>Behavior</b>
kk: <b>Мінез-құлығы</b>

en: <b>Animations</b>
kk: <b>Анимациялар</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
kk: Үнсіз келісім бойынша, хабарламалық баннерлер тышқан курсоры орналасқан экранда көрсетіледі.

en: Show notifications on
kk: Хабарламаларды көрсету

en: The "Enable event sounds" setting in the Appearance Settings dialog must be checked to hear notification sounds
kk: Хабарламалар дыбыстарын есту үшін, "Сыртқы түрі" баптаулар сұхбат терезесінде "Оқиғалар дыбыстарын іске қосу" белгіленген болуы тиіс

en: _Mute sounds
kk: Дыбыстарды _басу

en: General
kk: Жалпы

en: seconds
kk: секунд

en: _Opacity
kk: _Мөлдірсіздігі

en: Default _position
kk: Не_гізгі орналасуы

en: _Theme
kk: _Темасы

en: Show the notification summary and body when the notification is a percent value, such as audio volume or screen brightness
kk: Хабарлама аудио дыбысы немесе экран жарықтылығы сияқты пайызбен берілсе, хабарлама қорытындысын мен денесін көрсету

en: Show text with percent _values
kk: Пайыз мә_ндерімен мәтінді көрсету

en: Show _Preview
kk: А_лдын-ала қарау

en: _Disappear after
kk: _Кейін жасыру

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Log notifications
kk: Хабарламаларды журналдау

en: Log applications
kk: Қолданбаларды журналдау

en: Log size limit
kk: Журнал өлшемінің шектеуі

en: Log
kk: Журнал

en: Mute application
kk: Қолданба дыбысын басу

en: Include in log
kk: Журналға қосу

en: Customize how notifications appear on your screen
kk: Хабарламалар көрсетілуін таңдаңыз
