Xfce Apps - en to lt translation catalogue (135 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
lt: Ar tikrai norite išvalyti pranešimų žurnalą?

en: Clear notification log
lt: Išvalyti pranešimų žurnalą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: include icon cache
lt: įtraukti piktogramų podėlį

en: Now
lt: Dabar

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Unable to open the following url: %s
lt: Nepavyko atverti šio url: %s

en: This is the notification plugin
lt: Tai yra pranešimų įskiepis

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
lt: Autorių teisės © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
lt: <b>_Netrukdyti</b>

en: Unable to open notification log
lt: Nepavyko atverti pranešimų žurnalo

en: No unread notifications
lt: Nėra neskaitytų pranešimų

en: No notifications
lt: Nėra pranešimų

en: _Clear log
lt: Iš_valyti žurnalą

en: _Mark all read
lt: Ž_ymėti visus kaip skaitytus

en: _Notification settings…
lt: _Pranešimų nustatymai…

en: Notification Plugin Settings
lt: Pranešimų įskiepio nustatymai

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Close
lt: _Užverti

en: Notification icon size
lt: Pranešimų piktogramų dydis

en: Number of notifications to show
lt: Rodomų pranešimų skaičius

en: Only show notifications from today
lt: Rodyti tik šiandienos pranešimus

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
lt: Slėpti „Išvalyti žurnalą“ patvirtinimo dialogą

en: Hide panel button when no unread notifications
lt: Slėpti skydelio mygtuką, kai nėra neskaitytų pranešimų

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Show in menu
lt: Rodyti meniu

en: All notifications
lt: Visi pranešimai

en: Unread notifications
lt: Neskaityti pranešimai

en: Behavior
lt: Elgsena

en: After showing the menu
lt: Parodžius meniu

en: Mark all log entries read
lt: Žymėti visus žurnalo įrašus kaip skaitytus

en: Mark shown log entries read
lt: Žymėti parodytus žurnalo įrašus kaip skaitytus

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Notification Plugin
lt: Pranešimų įskiepis

en: Notification plugin for the Xfce panel
lt: Pranešimų įskiepis, skirtas Xfce skydeliui

en: Xfce Notify Daemon
lt: Xfce pranešimų tarnyba

en: Unknown option "%s"
lt: Nežinomas parametras „%s“

en: Unable to start notification daemon
lt: Nepavyko paleisti pranešimų tarnybos

en: Another notification daemon is running, exiting
lt: Yra vykdoma kita pranešimų tarnyba, išeinama

en: Log is unavailable
lt: Žurnalas neprieinamas

en: Log entry not found
lt: Žurnalo įrašas nerastas

en: The notification log directory (%s) is not a directory
lt: Pranešimų žurnalo katalogas (%s) nėra katalogas

en: Failed to open notification log: %s
lt: Nepavyko atverti pranešimų žurnalo: %s

en: Failed to prepare SQL statement: %%s (%s)
lt: Nepavyko paruošti SQL teiginio: %%s (%s)

en: trailing characters at end of statement
lt: galiniai simboliai teiginio gale

en: Failed to create 'notifications' table: %s
lt: Nepavyko sukurti lentelės „notifications“: %s

en: Failed to create DB timestamp index: %s
lt: Nepavyko sukurti duomenų bazės laiko žymų indekso: %s

en: Failed to create DB is_read index: %s
lt: Nepavyko sukurti duomenų bazės „is_read“ indekso: %s

en: Default Action
lt: Numatytasis veiksmas

en: Xfce Notification Daemon
lt: Xfce pranešimų tarnyba

en: Notification Preview
lt: Pranešimų peržiūra

en: This is what notifications will look like
lt: Štai kaip atrodys pranešimai

en: Button
lt: Mygtukas

en: Notification preview failed
lt: Pranešimų peržiūra nepavyko

en: Are you sure you want to delete notification settings for application "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti programos „%s“ pranešimų nustatymus?

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Forget Application
lt: Pamiršti programą

en: Unspecified applications
lt: Nenurodytos programos

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
lt: <b>Šiuo metu yra rodomi tik skubūs pranešimai.</b>
    Pranešimų registravimas yra %s.

en: enabled
lt: įjungtas

en: disabled
lt: išjungtas

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
lt: <big><b>Šiuo metu nėra jokių žinomų programų.</b></big>
    Kai tik programa atsiųs pranešimą,
    ji bus rodoma šiame sąraše.

en: Display version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: SOCKET_ID
lt: LIZDO_ID

en: Type '%s --help' for usage.
lt: Pabandykite „%s --help“, jei norite daugiau informacijos.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
lt: Išleista pagal GNU General Public License sąlygas, versija 2

en: Please report bugs to %s.
lt: Apie klaidas pranešti %s.

en: Settings daemon is unavailable
lt: Nustatymų tarnyba neprieinama

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
lt: <big><b>Žurnalas tuščias</b></big>
    Kol kas nebuvo registruota jokių pranešimų.

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Refresh the notification log
lt: Iš naujo įkelti pranešimų žurnalą

en: Clear the notification log
lt: Išvalyti pranešimų žurnalą

en: Mark All Read
lt: Žymėti visus kaip skaitytus

en: Mark all unread notifications as read
lt: Žymėti visus neskaitytus pranešimus kaip skaitytus

en: Mark log entry _read
lt: Žymėti žurnalo į_rašą kaip skaitytą

en: Yesterday and before
lt: Vakar ir anksčiau

en: Loading more log entries...
lt: Įkeliama daugiau žurnalo įrašų...

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
lt: Pranešimų tarnyba nėra paleista. Nebus rodomi jokie pranešimai.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
lt: <b>Šiuo metu rodomi tik skubūs pranešimai.</b>

en: Fade out
lt: Laipsniškai išnykti

en: _Slide out
lt: Iš_slinkti

en: Do not disturb
lt: Netrukdyti

en: <b>Behavior</b>
lt: <b>Elgsena</b>

en: <b>Animations</b>
lt: <b>Animacijos</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
lt: Pagal numatymą, pranešimų burbulai bus rodomi ekrane, kuriame yra pelės žymeklis.

en: Show notifications on
lt: Rodyti pranešimus

en: The "Enable event sounds" setting in the Appearance Settings dialog must be checked to hear notification sounds
lt: Tam, kad būtų girdimas pranešimų garsas, Išvaizdos nustatymuose varnele privalo būti pažymėtas nustatymas „Įjungti įvykių garsus“

en: _Mute sounds
lt: _Nutildyti garsus

en: Always show percent-value notifications
lt: Leisti rodyti procentinės reikšmės pranešimus

en: When displaying notifications, show
lt: Atvaizduojant pranešimus, rodyti

en: icon, summary, and body
lt: piktogramą, santrauką ir pagrindinę dalį

en: icon and summary
lt: piktogramą ir santrauką

en: icon and application name
lt: piktogramą ir programos pavadinimą

en: monitor with mouse pointer
lt: monitorius su pelės rodykle

en: primary monitor
lt: pirminis monitorius

en: all monitors
lt: visi monitoriai

en: General
lt: Bendra

en: seconds
lt: sekundžių

en: _Opacity
lt: _Nepermatomumas

en: Default _position
lt: Numatytoji _vieta

en: Top left
lt: Viršuje kairėje

en: Bottom left
lt: Apačioje kairėje

en: Top right
lt: Viršuje dešinėje

en: Bottom right
lt: Apačioje dešinėje

en: Top center
lt: Viršuje centre

en: Bottom center
lt: Apačioje centre

en: _Theme
lt: _Apipavidalinimas

en: Show the notification summary and body when the notification is a percent value, such as audio volume or screen brightness
lt: Rodyti pranešimų santrauką ir pagrindinį tekstą, kai pranešimas yra procentinė reikšmė, pavyzdžiui, garso garsis ar ekrano ryškumas

en: Show text with percent _values
lt: Rodyti tekstą su procentinėmis _reikšmėmis

en: Date/time _format
lt: Datos/laiko _formatas

en: Locale default
lt: Numatytasis pagal lokalę

en: Relative times
lt: Santykiniai laikai

en: Custom
lt: Pasirinktinai

en: Show _Preview
lt: Rodyti _peržiūrą

en: _Disappear after
lt: _Išnykti po

en: When creating a notification, applications can request how long they'd like the notification remain on screen. This setting controls whether or not that request is honored.
lt: Kurdamos pranešimą, programos gali pateikti prašymą, kaip ilgai pranešimas turėtų išlikti ekrane. Šis nustatymas valdo ar šio prašymo bus paisoma, ar ne.

en: Honor app-requested "Disappear after" time
lt: Paisyti programų prašomo „Išnykti po“ laiko

en: <b>Per-application notification settings</b>
lt: <b>Atskirų programų pranešimų nustatymai</b>

en: Applications
lt: Programos

en: Log notifications
lt: Registruoti pranešimus

en: only during "Do not disturb", or when notification bodies are not shown
lt: tik „Netrukdymo“ metu arba, kai nėra rodoma pagrindinė pranešimų dalis

en: always
lt: visada

en: Log applications
lt: Registruoti programas

en: all
lt: visas

en: all except blocked
lt: visas, išskyrus užblokuotas

en: only blocked
lt: tik užblokuotas

en: The maximum number of entries to be retained in the log.
lt: Kiek daugiausia įrašų gali būti išsaugoma žurnale.

en: Log size limit
lt: Žurnalo dydžio apribojimas

en: Log
lt: Žurnalas

en: Mute application
lt: Nutildyti programą

en: Allow urgent notifications
lt: Leisti skubius pranešimus

en: Include in log
lt: Įtraukti į žurnalą

en: Customize how notifications appear on your screen
lt: Tinkinti kaip atrodys pranešimai jūsų ekrane
