Xfce Apps - en to ms translation catalogue (77 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
ms: Anda pasti mahu mengosongkan log pemberitahuan?

en: Clear notification log
ms: Kosongkan log pemberitahuan

en: Cancel
ms: Batal

en: Clear
ms: Kosongkan

en: include icon cache
ms: sertakan cache ikon

en: Notifications
ms: Pemberitahuan

en: Unable to open the following url: %s
ms: Tidak boleh buka url berikut: %s

en: This is the notification plugin
ms: Ini ialah pemalam pemberitahuan

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
ms: Hakcipta © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
ms: <b>_Jangan ganggu</b>

en: No notifications
ms: Tiada pemberitahuan

en: _Clear log
ms: _Kosongkan log

en: _Notification settings…
ms: Tetapan _pemberitahuan...

en: Notification Plugin Settings
ms: Tetapan Pemalam Pemberitahuan

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Close
ms: _Tutup

en: Number of notifications to show
ms: Bilangan pemberitahuan yang ditunjukkan

en: Only show notifications from today
ms: Hanya tunjuk pemberitahuan hari ini

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
ms: Sembunyi dialog pengesahan 'Kosongkan log'

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Behavior
ms: Kelakuan

en: Notification Plugin
ms: Pemalam Pemberitahuan

en: Notification plugin for the Xfce panel
ms: Pemalam pemberitahuan untuk panel Xfce

en: Xfce Notify Daemon
ms: Daemon Maklum Xfce

en: Unknown option "%s"
ms: Pilihan "%s" tidak diketahui

en: Unable to start notification daemon
ms: Tidak boleh mulakan daemon pemberitahuan

en: Another notification daemon is running, exiting
ms: Daemon pemberitahuan lain sudah berjalan, keluar

en: Notification Preview
ms: Pratonton Pemberitahuan

en: This is what notifications will look like
ms: Ini adalah rupa pemberitahuan akan kelihatan

en: Button
ms: Butang

en: Notification preview failed
ms: Pratonton pemberitahuan gagal

en: Delete
ms: Padam

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
ms: <b>Buat masa ini hanya pemberitahuan penting sahaja ditunjukkan.</b>
    Pengelogan pemberitahuan ialah %s.

en: enabled
ms: dibenarkan

en: disabled
ms: dilumpuhkan

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
ms: <big><b>Buat masa ini tiada aplikasi diketahui.</b></big>
    Sebaik sahaja aplikasi menghantar pemberitahuan
    ia akan muncul dalam senarai ini.

en: Display version information
ms: Papar maklumat versi

en: Settings manager socket
ms: Tetapkan soket pengurus

en: Type '%s --help' for usage.
ms: Taip '%s --help' untuk penggunaan.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
ms: Dilepaskan dibawah terma GNU General Public License, versi 2

en: Please report bugs to %s.
ms: Sila laporkan pepijat ke %s.

en: Settings daemon is unavailable
ms: Daemon tetapan tidak tersedia

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
ms: <big><b>Log kosong</b></big>
    Tiada pemberitahuan telah dilogkan.

en: Refresh
ms: Segar Semula

en: Refresh the notification log
ms: Segar semula log pemberitahuan

en: Clear the notification log
ms: Kosongkan log pemberitahuan

en: Yesterday and before
ms: Semalam dan sebelumnya

en: always
ms: sentiasa

en: all
ms: semua

en: all except blocked
ms: semua kecuali yang disekat

en: only blocked
ms: hanya yang disekat

en: Custom
ms: Suai

en: Top left
ms: Kiri atas

en: Bottom left
ms: Kiri bawah

en: Top right
ms: Kanan atas

en: Bottom right
ms: Kanan bawah

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
ms: Perkhidmatan pemberitahuan tidak berjalan. Tiada pemberitahuan akan ditunjukkan.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
ms: <b>Buat masa ini hanya pemberitahuan penting sahaja ditunjukkan.</b>

en: Fade out
ms: Resap lenyap

en: _Slide out
ms: _Leret keluar

en: Do not disturb
ms: Jangan ganggu

en: <b>Behavior</b>
ms: <b>Kelakuan</b>

en: <b>Animations</b>
ms: <b>Animasi</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
ms: Secara lalai bebuih pemberitahuan akan ditunjukkan pada paparan ketika penuding tetikus ditemui.

en: Show notifications on
ms: Tunjuk pemberitahuan hidup

en: General
ms: Am

en: seconds
ms: saat

en: _Opacity
ms: Kele_gapan

en: Default _position
ms: Ke_dudukan lalai

en: _Theme
ms: _Tema

en: Show _Preview
ms: Tunjuk _Pratonton

en: _Disappear after
ms: _Hilang selepas

en: Applications
ms: Aplikasi

en: Log notifications
ms: Log pemberitahuan

en: Log applications
ms: Log aplikasi

en: Log size limit
ms: Had saiz log

en: Customize how notifications appear on your screen
ms: Suaikan bagaimana pemberitahuan muncul atas skrin anda
