Xfce Apps - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Clear notification log
oc: Escafar l’istoric de notificacions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Clear
oc: Escafar

en: Now
oc: Ara

en: Notifications
oc: Notificacions

en: This is the notification plugin
oc: Es l’empeuton de notificacion

en: <b>_Do not disturb</b>
oc: <b>_Destorbar pas</b>

en: No unread notifications
oc: Cap de notificacion pas non legidas

en: No notifications
oc: Cap de notificacion

en: _Clear log
oc: _Escafar log

en: _Mark all read
oc: _O marcar tot coma legit

en: _Notification settings…
oc: Paramètres de _notificacions…

en: Notification Plugin Settings
oc: Paramètres de l’empeuton de notificacion

en: _Help
oc: _Ajuda

en: _Close
oc: _Tampar

en: Notification icon size
oc: Talha de l’icòna de notificacion

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Show in menu
oc: Mostrar al menú

en: All notifications
oc: Totas las notificacions

en: Unread notifications
oc: Notificacions pas legidas

en: Behavior
oc: Comportament

en: After showing the menu
oc: Aprèp afichatge al menú

en: Do nothing
oc: Far pas res

en: Notification Plugin
oc: Extension notificacion

en: Xfce Notify Daemon
oc: Demòni de notificacion Xfce

en: Unknown option "%s"
oc: Opcion desconeguda : « %s »

en: Unable to start notification daemon
oc: Fracàs a l'aviada del demòni de notificacion

en: Default Action
oc: Accion per defaut

en: Notification Preview
oc: Apercebut de las notificacions

en: This is what notifications will look like
oc: Es a qué las notificacions se semblaràn

en: Button
oc: Boton

en: Notification preview failed
oc: Impossible d'afichar un apercebut de las notificacions

en: Delete
oc: Escafar

en: Forget Application
oc: Oblidar l’aplicacion

en: Unspecified applications
oc: Aplicacions pas especificadas

en: enabled
oc: activat

en: Display version information
oc: Aficha las informacions de version

en: Settings manager socket
oc: Socket del gestionari de paramètres

en: SOCKET_ID
oc: ID_SOCKET

en: Type '%s --help' for usage.
oc: Picar '%s --help' per mai d'ajuda.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
oc: Publicat jols tèrmes de la GNU General Public License, verson 2

en: Please report bugs to %s.
oc: Se vos plai, senhalatz los bugs a <%s>.

en: Settings daemon is unavailable
oc: Los paramètres demòni son pas disponibles

en: Refresh
oc: Refrescar

en: Mark All Read
oc: Las marcar totas coma legidas

en: Mark all unread notifications as read
oc: Marcar totas las notificacions pas legidas coma legidas

en: Yesterday and before
oc: Ièr e abans

en: Do not disturb
oc: Destorbar pas

en: <b>Behavior</b>
oc: <b>Compòrtament</b>

en: <b>Animations</b>
oc: <b>Animacions</b>

en: Show notifications on
oc: Afichar las notificacions sus

en: primary monitor
oc: ecran principal

en: all monitors
oc: totes los ecrans

en: seconds
oc: segondas

en: _Opacity
oc: _Opacitat

en: Default _position
oc: _Posicion per defaut

en: Top left
oc: Superior esquèrre

en: Bottom left
oc: Inferior esquèrre

en: Top right
oc: Superior drech

en: Bottom right
oc: Inferior drech

en: _Theme
oc: _Tèma

en: Locale default
oc: Lenga per defaut

en: Relative times
oc: Temps relatiu

en: Custom
oc: Personalizats

en: Show _Preview
oc: Afichar _apercebut

en: Applications
oc: Aplicacions

en: always
oc: totjorn

en: Customize how notifications appear on your screen
oc: Personalizar lo biais que las notificacions apareisson sus vòstre ecran
