Xfce Apps - en to pl translation catalogue (134 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić dziennik powiadomień?

en: Clear notification log
pl: Wyczyść dziennik powiadomień

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Clear
pl: Wyczyść

en: include icon cache
pl: zawieraj pamięć podręczną ikon

en: Now
pl: Teraz

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Unable to open the following url: %s
pl: Nie można otworzyć następującego adresu url: %s

en: This is the notification plugin
pl: To jest wtyczka powiadomień

en: <b>_Do not disturb</b>
pl: <b>_Nie przeszkadzać</b>

en: Unable to open notification log
pl: Nie można otworzyć dziennika powiadomień

en: No unread notifications
pl: Brak nieprzeczytanych powiadomień

en: No notifications
pl: Brak powiadomień

en: _Clear log
pl: _Wyczyść dziennik

en: _Mark all read
pl: _Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: _Notification settings…
pl: _Ustawienia powiadomień…

en: Notification Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki powiadomień

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Close
pl: _Zamknij

en: Notification icon size
pl: Rozmiar ikony powiadomień

en: Number of notifications to show
pl: Liczba powiadomień do wyświetlenia

en: Only show notifications from today
pl: Pokaż powiadomienia tylko z dzisiaj

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
pl: Ukryj okno dialogowe potwierdzenia 'Wyczyść dziennik'

en: Hide panel button when no unread notifications
pl: Ukryj przycisk panelu, gdy nie ma nieprzeczytanych powiadomień

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Show in menu
pl: Pokaż w menu

en: All notifications
pl: Wszystkie powiadomienia

en: Unread notifications
pl: Nieprzeczytane powiadomienia

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: After showing the menu
pl: Po pokazaniu menu

en: Mark all log entries read
pl: Oznacz wszystkie wpisy dziennika jako przeczytane

en: Mark shown log entries read
pl: Oznacz wyświetlone wpisy dziennika jako przeczytane

en: Do nothing
pl: Nic nie rób

en: Notification Plugin
pl: Wtyczka powiadomień

en: Notification plugin for the Xfce panel
pl: Wtyczka powiadomień dla panelu Xfce

en: Xfce Notify Daemon
pl: Demon powiadomień Xfce

en: Unknown option "%s"
pl: Nieznana opcja „%s”

en: Unable to start notification daemon
pl: Nie można uruchomić demona powiadomień

en: Another notification daemon is running, exiting
pl: Uruchomiono już innego demona powiadomień, wyłączanie

en: Log is unavailable
pl: Dziennik jest niedostępny

en: Log entry not found
pl: Nie znaleziono wpisu w dzienniku

en: The notification log directory (%s) is not a directory
pl: Katalog dziennika powiadomień (%s) nie jest katalogiem

en: Failed to open notification log: %s
pl: Nie udało się otworzyć dziennika powiadomień: %s

en: Failed to prepare SQL statement: %%s (%s)
pl: Nie udało się przygotować instrukcji SQL: %%s (%s)

en: trailing characters at end of statement
pl: końcowe znaki na końcu instrukcji

en: Failed to create 'notifications' table: %s
pl: Nie udało się utworzyć tabeli 'powiadomienia': %s

en: Failed to create DB timestamp index: %s
pl: Nie udało się utworzyć indeksu znacznika czasu bazy danych: %s

en: Failed to create DB is_read index: %s
pl: Nie udało się utworzyć indeksu bazy danych is_read: %s

en: Default Action
pl: Domyślna czynność

en: Xfce Notification Daemon
pl: Demon powiadomień Xfce

en: Notification Preview
pl: Podgląd powiadomienia

en: This is what notifications will look like
pl: Tak będą wyglądać powiadomienia

en: Button
pl: Przycisk

en: Notification preview failed
pl: Nie udało się wyświetlić podglądu powiadomienia

en: Are you sure you want to delete notification settings for application "%s"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ustawienia powiadomień dla aplikacji „%s”?

en: Delete
pl: Usuń

en: Forget Application
pl: Zapomnij aplikację

en: Unspecified applications
pl: Nieokreślone aplikacje

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
pl: <b>Obecnie wyświetlane są tylko pilne powiadomienia.</b>
    Rejestrowanie powiadomień jest %s.

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
pl: <big><b>Obecnie nie ma znanych aplikacji.</b></big>
    Jak tylko aplikacja wyśle powiadomienie,
    pojawi się na tej liście.

en: Display version information
pl: Wyświetla informacje o wersji

en: Settings manager socket
pl: Określa gniazdo menedżera ustawień

en: SOCKET_ID
pl: ID_GNIAZDA

en: Type '%s --help' for usage.
pl: Proszę wprowadzić „%s --help”, aby wypisać komunikat pomocy.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
pl: Wydano na warunkach GNU General Public License, wersja 2

en: Please report bugs to %s.
pl: Proszę zgłaszać błędy na adres %s.

en: Settings daemon is unavailable
pl: Demon menedżera ustawień jest niedostępny

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
pl: <big><b>Pusty dziennik</b></big>
    Żadne powiadomienia nie zostały jeszcze zapisane w dzienniku.

en: Refresh
pl: Wczytaj ponownie

en: Refresh the notification log
pl: Wczytaj ponownie dziennik powiadomień

en: Clear the notification log
pl: Wyczyść dziennik powiadomień

en: Mark All Read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Mark all unread notifications as read
pl: Oznacz wszystkie nieprzeczytane powiadomienia jako przeczytane

en: Mark log entry _read
pl: _Oznacz wpis dziennika jako przeczytany

en: Yesterday and before
pl: Wczoraj i wcześniej

en: Loading more log entries...
pl: Wczytywanie większej liczby wpisów dziennika...

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
pl: Usługa powiadomień nie jest uruchomiona. Nie będą wyświetlane żadne powiadomienia.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
pl: <b>Aktualnie wyświetlane są tylko pilne powiadomienia.</b>

en: Fade out
pl: Wygaszanie

en: _Slide out
pl: _Przesuwanie

en: Do not disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: <b>Behavior</b>
pl: <b>Zachowanie</b>

en: <b>Animations</b>
pl: <b>Animacje</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
pl: Domyślnie, okna powiadomień są wyświetlane na tym ekranie, na którym znajduje się wskaźnik myszy.

en: Show notifications on
pl: Włączone wyświetlanie powiadomień

en: The "Enable event sounds" setting in the Appearance Settings dialog must be checked to hear notification sounds
pl: Aby słyszeć dźwięki powiadomień, należy zaznaczyć ustawienie dźwięków zdarzeń w oknie dialogowym ustawień wyglądu

en: _Mute sounds
pl: _Wycisz dźwięki

en: Always show percent-value notifications
pl: Zawsze pokazuj powiadomienia w formie wartości procentowych

en: When displaying notifications, show
pl: Podczas wyświetlania powiadomień pokaż

en: icon, summary, and body
pl: ikonę, podsumowanie i treść

en: icon and summary
pl: ikonę i podsumowanie

en: icon and application name
pl: ikonę i nazwę aplikacji

en: monitor with mouse pointer
pl: monitor ze wskaźnikiem myszy

en: primary monitor
pl: monitor główny

en: all monitors
pl: wszystkie monitory

en: General
pl: Ogólne

en: seconds
pl: sekund

en: _Opacity
pl: Wid_oczność

en: Default _position
pl: Domyślne _położenie

en: Top left
pl: Lewy górny narożnik

en: Bottom left
pl: Lewy dolny narożnik

en: Top right
pl: Prawy górny narożnik

en: Bottom right
pl: Prawy dolny narożnik

en: Top center
pl: Środkowy górny narożnik

en: Bottom center
pl: Środkowy dolny narożnik

en: _Theme
pl: _Styl

en: Show the notification summary and body when the notification is a percent value, such as audio volume or screen brightness
pl: Pokazuj podsumowanie i treść powiadomienia, gdy powiadomienie jest wartością procentową, taką jak głośność dźwięku lub jasność ekranu

en: Show text with percent _values
pl: Pokazuj tekst z _wartościami procentowymi

en: Date/time _format
pl: _Format daty/czasu

en: Locale default
pl: Domyślne ustawień regionalnych

en: Relative times
pl: Czas relatywny

en: Custom
pl: Własny

en: Show _Preview
pl: Wyświetl p_odgląd

en: _Disappear after
pl: _Znikanie po

en: When creating a notification, applications can request how long they'd like the notification remain on screen. This setting controls whether or not that request is honored.
pl: Podczas tworzenia powiadomienia aplikacje mogą określić, jak długo powiadomienie ma pozostać na ekranie. To ustawienie określa, czy to żądanie jest honorowane.

en: Honor app-requested "Disappear after" time
pl: Honoruj żądany przez aplikację czas „Znikania po”.

en: <b>Per-application notification settings</b>
pl: <b>Ustawienia powiadomień dla poszczególnych aplikacji</b>

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Log notifications
pl: Zachowuj powiadomienia

en: only during "Do not disturb", or when notification bodies are not shown
pl: tylko w trybie „Nie przeszkadzać” lub gdy nie są wyświetlane treści powiadomień

en: always
pl: zawsze

en: Log applications
pl: Zachowuj aplikacje

en: all
pl: wszystkie

en: all except blocked
pl: wszystkie poza zablokowanymi

en: only blocked
pl: tylko zablokowane

en: The maximum number of entries to be retained in the log.
pl: Maksymalna liczba wpisów, które mają być przechowywane w dzienniku.

en: Log size limit
pl: Limit rozmiaru dziennika

en: Log
pl: Dziennik

en: Mute application
pl: Wycisz aplikację

en: Allow urgent notifications
pl: Zezwól na pilne powiadomienia

en: Include in log
pl: Uwzględnij w dzienniku

en: Customize how notifications appear on your screen
pl: Konfiguruje ustwienia powiadamiania
