xfce4-notifyd - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Xfce Notify Daemon
ro: Serviciul de notificări Xfce

en: Unknown option "%s"
ro: Opțiune necunoscută „%s”

en: Unable to start notification daemon
ro: Nu s-a putut porni serviciul notificărilor

en: Failed to set new theme
ro: Nu s-a putut utiliza noua temă

en: Unable to connect to D-Bus session bus
ro: Încercarea de conectare la sesiunea D-Bus a eșuat

en: Another notification xndaemon is already running
ro: Un alt serviciu xndaemon de notificare este deja pornit

en: Notification Preview
ro: Previzualizare a notificării

en: This is how notifications will look like
ro: Așa vor arăta notificările

en: Button
ro: Buton

en: Notification preview failed
ro: Previzualizarea notificării de test a eșuat

en: Settings daemon is unavailable
ro: Demonul opțiunilor Xfce nu este disponibil

en: Display version information
ro: Arată detaliile versiunii

en: Settings manager socket
ro: Socket al managerului opțiunilor

en: SOCKET_ID
ro: ID_SOCKET

en: Type '%s --help' for usage.
ro: Încercați „%s --help” pentru detalii de utilizare.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
ro: Publicat în termenii licenței GPL, versiunea 2

en: Please report bugs to %s.
ro: Raportați problemele la %s.

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Default _position:
ro: _Poziție implicită:

en: Notifications
ro: Notificări

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: _Disappear after:
ro: _Dispariție după:

en: _Opacity:
ro: _Opacitate:

en: _Preview
ro: Pre_vizualizare

en: _Theme:
ro: _Temă

en: seconds
ro: secunde

en: Customize how notifications appear on your screen
ro: Personalizați cum apar pe ecran notificările
