Xfce Apps - en to sk translation catalogue (80 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
sk: Skutočne chcete vymazať záznam s oznámeniami?

en: Clear notification log
sk: Vymazať záznam s oznámeniami

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Clear
sk: Vymazať

en: include icon cache
sk: <br>

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nie je možné otvoriť nasledovnú adresu URL: %s

en: This is the notification plugin
sk: Toto je zásuvný modul oznámení

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
sk: Autorské práva © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
sk: <b>_Nevyrušovať</b>

en: No notifications
sk: Žiadne oznámenia

en: _Clear log
sk: Vy_mazať záznam

en: _Notification settings…
sk: _Nastavenia oznámení…

en: Notification Plugin Settings
sk: Nastavenia zásuvného modulu oznámení

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Number of notifications to show
sk: Počet oznámení, ktoré sa majú zobraziť

en: Only show notifications from today
sk: Zobraziť iba dnešné oznámenia

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
sk: Skryť potvrdzujúce dialógové okno „Vymazať záznam“

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Behavior
sk: Správanie

en: Notification Plugin
sk: Zásuvný modul oznámení

en: Notification plugin for the Xfce panel
sk: Zásuvný modul oznámení pre panel prostredia Xfce

en: Xfce Notify Daemon
sk: Démon oznámení v Xfce

en: Unknown option "%s"
sk: Neznáma voľba "%s"

en: Unable to start notification daemon
sk: Nemožno spustiť démona oznámení

en: Another notification daemon is running, exiting
sk: Iný démon oznámení je už spustený. Ukončuje sa.

en: Notification Preview
sk: Ukážka oznámenia

en: This is what notifications will look like
sk: Takto bude vyzerať oznámenie

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Notification preview failed
sk: Náhľad oznámenia zlyhal

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Unspecified applications
sk: Nešpecifikované aplikácie

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
sk: <b>Momentálne sú zobrazované iba dôležité oznámenia.</b>
    Zaznamenávanie oznámení je %s.

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: zakázané

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
sk: <big><b>V súčasnosti nie sú známe žiadne aplikácie.</b></big>
    Hneď ako aplikácia odošle upozornenie,
    zobrazí sa v tomto zozname.

en: Display version information
sk: Zobrazí informácie o verzii

en: Settings manager socket
sk: Soket správcu nastavení

en: SOCKET_ID
sk: ID SOKETU

en: Type '%s --help' for usage.
sk: Informácie o použití získate príkazom '%s --help'.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
sk: Vydané pod GNU General Public License verzie 2

en: Please report bugs to %s.
sk: Prosím, oznámte nájdené chyby na <%s>.

en: Settings daemon is unavailable
sk: Nastavenia démona nie sú k dispozícii

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
sk: <big><b>Prázdny záznam</b></big>
    Zatiaľ neboli zaznamenané žiadne oznámenia.

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Refresh the notification log
sk: Obnoviť záznam s oznámeniami

en: Clear the notification log
sk: Vymazať záznam s oznámeniami

en: Yesterday and before
sk: Včera a pred tým

en: always
sk: vždy

en: all
sk: všetky

en: all except blocked
sk: všetky okrem zablokovaných

en: only blocked
sk: iba zablokované

en: Custom
sk: Vlastné

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
sk: Služba oznámení nie je spustená. Nebudú zobrazené žiadne oznámenia.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
sk: <b>Momentálne sa zobrazujú iba dôležité oznámenia.</b>

en: Fade out
sk: Zoslabiť

en: _Slide out
sk: Vy_sunúť

en: Do not disturb
sk: Nevyrušovať

en: <b>Behavior</b>
sk: <b>Správanie</b>

en: <b>Animations</b>
sk: <b>Animácie</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
sk: Predvolene sa budú zobrazovať bubliny oznámení na tom displeji, na ktorom bude umiestnený ukazovateľ myši.

en: Show notifications on
sk: Zobraziť oznámenia na

en: General
sk: Všeobecné

en: seconds
sk: sekundách

en: _Opacity
sk: _Krytie

en: Default _position
sk: Predvolená _pozícia

en: _Theme
sk: _Téma

en: Show _Preview
sk: Zobraziť _náhľad

en: _Disappear after
sk: Vymazať _po dobe

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Log notifications
sk: Zaznamenávať aplikácie

en: Log applications
sk: Zaznamenávať aplikácie

en: Log size limit
sk: Limit počtu záznamov

en: Log
sk: Zaznamenávanie

en: Customize how notifications appear on your screen
sk: Prispôsobuje vzhľad oznámení na vašej obrazovke
