Xfce Apps - en to sl translation catalogue (134 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
sl: Bi res radi počistili dnevnik obvestil?

en: Clear notification log
sl: Počisti dnevnik obvestil

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Clear
sl: Počisti

en: include icon cache
sl: vključi medpomnilnik za ikone

en: Now
sl: Zdaj

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Unable to open the following url: %s
sl: Ne morem odpreti naslednje url povezave: %s

en: This is the notification plugin
sl: To je vtičnik za obvestila

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
sl: © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
sl: <b>Ne _moti</b>

en: Unable to open notification log
sl: Dnevnika obvestil ni mogoče odpreti

en: No unread notifications
sl: Ni neprebranih obvestil

en: No notifications
sl: Brez obvestil

en: _Clear log
sl: Po_čisti dnevnik

en: _Mark all read
sl: _Označi vse kot prebrano

en: _Notification settings…
sl: _Nastavitve obveščanja...

en: Notification Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnika za obvestila

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Close
sl: _Zapri

en: Notification icon size
sl: Velikost ikone za obveščanje

en: Number of notifications to show
sl: Število prikazanih obvestil

en: Only show notifications from today
sl: Prikaži le današnja obvestila

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
sl: Skrij potrditveno okno za 'Pobriši dnevnik'

en: Hide panel button when no unread notifications
sl: Skrij gumb na panoju, kadar ni neprebranih obvestil

en: Appearance
sl: Videz

en: Show in menu
sl: Prikaži v meniju

en: All notifications
sl: Vsa obvestila

en: Unread notifications
sl: Neprebrana obvestila

en: Behavior
sl: Obnašanje

en: After showing the menu
sl: Po prikazu menija

en: Mark all log entries read
sl: Označi vse vnose dnevnika kot prebrane

en: Mark shown log entries read
sl: Označi prikazane vnose dnevnika kot prebrane

en: Do nothing
sl: Ne stori ničesar

en: Notification Plugin
sl: Vtičnik za obvestila

en: Notification plugin for the Xfce panel
sl: Vtičnik za obvestila za Xfce pano

en: Xfce Notify Daemon
sl: Xfce pritajeni program za obvestila

en: Unknown option "%s"
sl: Neznana možnost "%s"

en: Unable to start notification daemon
sl: Pritajenega programa za obvestila ni mogoče zagnati

en: Another notification daemon is running, exiting
sl: Zagnan je še en pritajeni program za obvestila. Prekinjam.

en: Log is unavailable
sl: Dnevnik ni na voljo

en: Log entry not found
sl: Dnevniški vnos ni najden

en: The notification log directory (%s) is not a directory
sl: Mapa za beleženje obvestil (%s) ni mapa

en: Failed to open notification log: %s
sl: Dnevnika obvestil ni bilo mogoče odpreti: %s

en: Failed to prepare SQL statement: %%s (%s)
sl: SQL izjave ni bilo mogoče pripraviti: %%s (%s)

en: trailing characters at end of statement
sl: zaključni znaki na koncu izjave

en: Failed to create 'notifications' table: %s
sl: Tabele 'obvestil' ni bilo mogoče ustvariti: %s

en: Failed to create DB timestamp index: %s
sl: Indeksa časovnega žiga podatkovne baze ni bilo mogoče ustvariti: %s

en: Failed to create DB is_read index: %s
sl: Indeksa prebranih ni bilo mogoče ustvariti: %s

en: Default Action
sl: Privzeto dejanje

en: Xfce Notification Daemon
sl: Xfce pritajeni program za obvestila

en: Notification Preview
sl: Predogled obvestila

en: This is what notifications will look like
sl: Tako bodo prikazana obvestila

en: Button
sl: Gumb

en: Notification preview failed
sl: Predogled obvestil ni uspel

en: Are you sure you want to delete notification settings for application "%s"?
sl: Ste prepričani, da želite izbirsati nastavitvve obveščanja  za aplikacijo "%s"?

en: Delete
sl: Izbriši

en: Forget Application
sl: Pozabi aplikacijo

en: Unspecified applications
sl: Nedoločene aplikacije

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
sl: <b>Trenutno so prikazana le nujna obvestila.</b>
    Beleženje obvestil v dnevnik je %s

en: enabled
sl: vklopljeno

en: disabled
sl: izklopljeno

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
sl: <big><b>Trenutno ni znanih programov.</b></big>
    Takoj, ko bo program poslalo obvestilo,
    se bo to pojavilo v seznamu.

en: Display version information
sl: Prikaži podatke o različici

en: Settings manager socket
sl: Vtičnik za upravljalnje nastavitev

en: Type '%s --help' for usage.
sl: Vpišite  '%s --help' za navodila.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
sl: Izdano pod pogoji GNU licencce, različice 2

en: Please report bugs to %s.
sl: Prijvite hrošče na %s.

en: Settings daemon is unavailable
sl: Pritajeni program za nastavitve ni na voljo

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
sl: <big><b>Prazen dnevnik</b></big>
    Ni zabeleženih obvestil.

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh the notification log
sl: Osveži dnevnik obvestil

en: Clear the notification log
sl: Počisti dnevnik obvestil

en: Mark All Read
sl: Označi vse kot prebrano

en: Mark all unread notifications as read
sl: Vsa neprebrana obvestila označi kot prebrana

en: Mark log entry _read
sl: zabeležen vnos označi kot p_rebran

en: Yesterday and before
sl: Včeraj in pred tem

en: Loading more log entries...
sl: Nalagam več dnevniških vnosov ...

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
sl: Storitev obveščanja in zagnana. Obvestila ne bodo prikazana.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
sl: <b>Trenutno se prikazujejo zgolj nujna opozorila.</b>

en: Fade out
sl: Mehko izginevanje

en: _Slide out
sl: Premakni _ven

en: Do not disturb
sl: Ne moti

en: <b>Behavior</b>
sl: <b>Obnašanje</b>

en: <b>Animations</b>
sl: <b>Animacije</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
sl: Privzeto je, da se oblaki z obvestili pojavijo na tistem zaslonu, na katerem se nahaja kazalec miške.

en: Show notifications on
sl: Prikaži obvestila na

en: The "Enable event sounds" setting in the Appearance Settings dialog must be checked to hear notification sounds
sl: Za predvajanje zvoka ob obvestilih mora biti v nastavitvah videza izbrana možnost 'Vklopi zvoke dogodkov"

en: _Mute sounds
sl: _Utišaj zvoke

en: Always show percent-value notifications
sl: Vedno prikaži obvestila s procentualnimi vrednostmi

en: When displaying notifications, show
sl: Ob prikazu obvestil pokaži

en: icon, summary, and body
sl: ikono, povzetek in vsebino

en: icon and summary
sl: ikono in povzetek

en: icon and application name
sl: ikono in ime aplikacije

en: monitor with mouse pointer
sl: zaslon s kazalcem miške

en: primary monitor
sl: glavni zaslon

en: all monitors
sl: vsi zasloni

en: General
sl: Splošno

en: seconds
sl: sekund

en: _Opacity
sl: Prekrivn_ost

en: Default _position
sl: Privzeti _položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Top center
sl: Sredina zgoraj

en: Bottom center
sl: Sredina spodaj

en: _Theme
sl: _Tema

en: Show the notification summary and body when the notification is a percent value, such as audio volume or screen brightness
sl: Prikaži skupek obvestil in telo, kadar je obvestilo procentualna vrednost, kot npr. glasnost zvoka ali svetlost zaslona.

en: Show text with percent _values
sl: Prikaži besedilo s procentualnimi _vrednostmi

en: Date/time _format
sl: _Zapis datuma/časa

en: Locale default
sl: Privzete krajevne vrednosti

en: Relative times
sl: Relativni časi

en: Custom
sl: Po meri

en: Show _Preview
sl: Prikaži _predogled

en: _Disappear after
sl: _Izgini v roku

en: When creating a notification, applications can request how long they'd like the notification remain on screen. This setting controls whether or not that request is honored.
sl: Ko aplikacije ustvarijo sporočilo, lahko zahtevajo čas prikaza obvestila na zaslonu. Ta nastavitev določa ali se ta zahteva upošteva.

en: Honor app-requested "Disappear after" time
sl: Upoštevaj časovno zahtevo aplikacije "Izgini v roku"

en: <b>Per-application notification settings</b>
sl: <b>Nastavitve obveščanja posamične aplikacije</b>

en: Applications
sl: Aplikacije

en: Log notifications
sl: Zabeleži obvestila

en: only during "Do not disturb", or when notification bodies are not shown
sl: le med 'Ne moti", ali kadar ni prikazana vsebina obvestil

en: always
sl: vedno

en: Log applications
sl: Zabeleži aplikacije

en: all
sl: vse

en: all except blocked
sl: vse, razen blokiranih

en: only blocked
sl: zgolj blokirane

en: The maximum number of entries to be retained in the log.
sl: Največje število vnosov, ki naj se ohranijo v dnevniku.

en: Log size limit
sl: Omejitev velikosti dnevnika

en: Log
sl: Dnevnik

en: Mute application
sl: Utišaj aplikacijo

en: Allow urgent notifications
sl: Dovoli nujna obvestila

en: Include in log
sl: Vključi v dnevnik

en: Customize how notifications appear on your screen
sl: Prilagodite prikaz obvestil na zaslonu
