Xfce Apps - en to uk translation catalogue (134 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
uk: Ви дійсно бажаєте очистити журнал повідомлень?

en: Clear notification log
uk: Очистити журнал повідомлень

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Clear
uk: Очистити

en: include icon cache
uk: долучити кеш іконок

en: Now
uk: Зараз

en: Notifications
uk: Повідомлення

en: Unable to open the following url: %s
uk: Помилка відкриття посилання URL %s

en: This is the notification plugin
uk: Це додаток повідомлень

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
uk: Всі права застережено © 2017 Simon Steinbeiß

en: <b>_Do not disturb</b>
uk: <b>_Не турбувати</b>

en: Unable to open notification log
uk: Не вдалося відкрити журнал сповіщень

en: No unread notifications
uk: Немає непрочитаних сповіщень

en: No notifications
uk: Без повідомлень

en: _Clear log
uk: _Очистити журнал

en: _Mark all read
uk: _Позначити всі як прочитані

en: _Notification settings…
uk: _Налаштування повідомлень

en: Notification Plugin Settings
uk: Налаштування Додатку Повідомлень

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Close
uk: _Закрити

en: Notification icon size
uk: Розмір значка сповіщення

en: Number of notifications to show
uk: Кількість повідомлень для показу

en: Only show notifications from today
uk: Показати тільки сьогоднішні повідомлення

en: Hide 'Clear log' confirmation dialog
uk: Приховати діалогове вікно підтвердження «Очищення журналу».

en: Hide panel button when no unread notifications
uk: Приховати кнопку на панелі, якщо немає непрочитаних сповіщень

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Show in menu
uk: Показати у меню

en: All notifications
uk: Усі сповіщення

en: Unread notifications
uk: Непрочитані сповіщення

en: Behavior
uk: Поведінка

en: After showing the menu
uk: Після показу меню

en: Mark all log entries read
uk: Позначити всі записи журналу прочитаними

en: Mark shown log entries read
uk: Позначити показані записи журналу як прочитані

en: Do nothing
uk: Нічого

en: Notification Plugin
uk: Додаток Повідомлень

en: Notification plugin for the Xfce panel
uk: Додаток повідомлень для панелі Xfce

en: Xfce Notify Daemon
uk: Демон повідомлень Xfce

en: Unknown option "%s"
uk: Невідомий параметр "%s"

en: Unable to start notification daemon
uk: Не можу запустити демон повідомлень

en: Another notification daemon is running, exiting
uk: Інший демон повідомлень вже працює, виходжу

en: Log is unavailable
uk: Журнал недоступний

en: Log entry not found
uk: Запис журналу не знайдено

en: The notification log directory (%s) is not a directory
uk: Каталог журналу сповіщень (%s) не є каталогом

en: Failed to open notification log: %s
uk: Не вдалося відкрити журнал сповіщень: %s

en: Failed to prepare SQL statement: %%s (%s)
uk: Не вдалося підготувати інструкцію SQL: %%s (%s)

en: trailing characters at end of statement
uk: завершальні символи в кінці інструкції

en: Failed to create 'notifications' table: %s
uk: Не вдалося створити таблицю «сповіщень»: %s

en: Failed to create DB timestamp index: %s
uk: Не вдалося створити індекс позначки часу БД: %s

en: Failed to create DB is_read index: %s
uk: Не вдалося створити індекс БД is_read: %s

en: Default Action
uk: Типова дія

en: Xfce Notification Daemon
uk: Демон сповіщень Xfce

en: Notification Preview
uk: Попередній перегляд повідомлення

en: This is what notifications will look like
uk: Ось так будуть виглядати повідомлення

en: Button
uk: Кнопка

en: Notification preview failed
uk: Попередній перегляд повідомлення не вдався

en: Are you sure you want to delete notification settings for application "%s"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити налаштування сповіщень для програми "%s"?

en: Delete
uk: Видалити

en: Forget Application
uk: Забути програму

en: Unspecified applications
uk: Невизначені програми

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
uk: <b>Зараз показуються тільки найважливіші повідомлення.</b>
    Журналювання повідомлень є %s.

en: enabled
uk: ввімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
uk: <big><b>Наразі немає відомих програм.</b></big>
    Як тільки програма вишле повідомлення, 
    воно появиться у цьому списку.

en: Display version information
uk: Показати інформацію про версію

en: Settings manager socket
uk: Сокет менеджера налаштувань

en: Type '%s --help' for usage.
uk: Напишіть '%s --help' для допомоги по використанню.

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
uk: Розроблено згідно умов GNU General Public License, 2-га версія

en: Please report bugs to %s.
uk: Будь-ласка, повідомте про помилку до %s.

en: Settings daemon is unavailable
uk: Демон налаштувань не доступний

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
uk: <big><b>Очищення журналу</b></big>
    Ще не записано жодного повідомлення.

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh the notification log
uk: Оновити журнал повідомлень

en: Clear the notification log
uk: Очистити журнал повідомлень

en: Mark All Read
uk: Позначити всі як прочитані

en: Mark all unread notifications as read
uk: Позначити всі непрочитані сповіщення як прочитані

en: Mark log entry _read
uk: Позначити запис журналу _прочитаним

en: Yesterday and before
uk: Вчора і перед

en: Loading more log entries...
uk: Завантаження додаткових записів журналу...

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
uk: Сервіс повідомлень не запущено. Не буде показано жодного повідомлення.

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
uk: <b>На разі показуються тільки дуже важливі повідомлення.</b>

en: Fade out
uk: Виблякання

en: _Slide out
uk: _Вислизання

en: Do not disturb
uk: Не турбувати

en: <b>Behavior</b>
uk: <b>Поведінка</b>

en: <b>Animations</b>
uk: <b>Анімація</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
uk: Типово бульбашки з повідомленнями показуються на дисплеї, де міститься вказівник миші.

en: Show notifications on
uk: Показати повідомлення на

en: The "Enable event sounds" setting in the Appearance Settings dialog must be checked to hear notification sounds
uk: Параметр «Увімкнути звуки подій» у налаштуваннях зовнішнього вигляду має бути включен, щоб було чутно звуки сповіщень

en: _Mute sounds
uk: _Вимкнути звуки

en: Always show percent-value notifications
uk: Завжди показувати сповіщення із відсотковим значенням

en: When displaying notifications, show
uk: Коли відображаються сповіщення, показувати

en: icon, summary, and body
uk: значок, підсумок і тіло

en: icon and summary
uk: значок і підсумок

en: icon and application name
uk: значок та назва програми

en: monitor with mouse pointer
uk: монітор з вказівником миші

en: primary monitor
uk: основний монітор

en: all monitors
uk: усі монітори

en: General
uk: Загальне

en: seconds
uk: секунди

en: _Opacity
uk: _Непрозорість

en: Default _position
uk: Типова _позиція

en: Top left
uk: Зверху зліва

en: Bottom left
uk: Внизу зліва

en: Top right
uk: Зверху зправа

en: Bottom right
uk: Внизу зправа

en: Top center
uk: Зверху по центру

en: Bottom center
uk: Внизу по центру

en: _Theme
uk: _Тема

en: Show the notification summary and body when the notification is a percent value, such as audio volume or screen brightness
uk: Показувати зведення та текст сповіщення, якщо сповіщення є відсотковим значенням, наприклад гучність звуку чи яскравість екрана

en: Show text with percent _values
uk: Показувати текст із _відсотковими значеннями

en: Date/time _format
uk: _Формат дати і часу

en: Locale default
uk: Локаль за замовчуванням

en: Relative times
uk: Відносний час

en: Custom
uk: Власний

en: Show _Preview
uk: Показати _перегляд

en: _Disappear after
uk: _Зникати після

en: When creating a notification, applications can request how long they'd like the notification remain on screen. This setting controls whether or not that request is honored.
uk: Створюючи сповіщення, програми можуть запросити, як довго сповіщення залишатиметься на екрані. Цей параметр визначає, чи виконується цей запит.

en: Honor app-requested "Disappear after" time
uk: Дотримуватись запитаного додатком часу «Зникати після»

en: <b>Per-application notification settings</b>
uk: <b>Параметри сповіщень для кожної програми</b>

en: Applications
uk: Застосунки

en: Log notifications
uk: Журнал повідомлень

en: only during "Do not disturb", or when notification bodies are not shown
uk: лише під час режиму «Не турбувати» або коли тіла сповіщень не відображаються

en: always
uk: завжди

en: Log applications
uk: Журнал програм

en: all
uk: все

en: all except blocked
uk: все окрім заблокованого

en: only blocked
uk: тільки заблоковане

en: The maximum number of entries to be retained in the log.
uk: Максимальна кількість записів, які зберігаються в журналі.

en: Log size limit
uk: Обмеження розміру журналу

en: Log
uk: Журнал

en: Mute application
uk: Заглушити програму

en: Allow urgent notifications
uk: Дозволити термінові сповіщення

en: Include in log
uk: Внести в журнал

en: Customize how notifications appear on your screen
uk: Налаштуйте показ повідомлень на Вашому екрані
