Xfce Apps - en to hy_AM translation catalogue (76 entries)

en: Do you really want to clear the notification log?
hy_AM: Մաքրե՞լ ծանուցումների մատեանը։

en: Clear notification log
hy_AM: Մաքրել ծանուցումների մատեանը

en: Cancel
hy_AM: Չեղարկել

en: Clear
hy_AM: Մաքրել

en: include icon cache
hy_AM: ներառել պատկերակների շտեմը

en: Notifications
hy_AM: Ծանուցումներ

en: Unable to open the following url: %s
hy_AM: Չյաջողուեց բացել հետեւեալ հասցէն. %s

en: This is the notification plugin
hy_AM: Սա ծանուցումների ներդրաւնն է

en: Copyright © 2017 Simon Steinbeiß
hy_AM: Հեղինակային իրաւունք © 2017 Սիմոն Ստեինբեիսս

en: <b>_Do not disturb</b>
hy_AM: <b> _Չանհանգստացնել</b>

en: No notifications
hy_AM: Ծանուցումներ չկան

en: _Clear log
hy_AM: _Մաքրել մատեանը

en: _Notification settings…
hy_AM: _Ծանուցման կարգաւորումներ…

en: Notification Plugin Settings
hy_AM: Ծանուցումների ներդրաւնային կարգաւորումներ

en: _Help
hy_AM: _Աջակցութիւն

en: _Close
hy_AM: _Փակել

en: Number of notifications to show
hy_AM: Ցուցադրուող ծանուցումների քանակը

en: Only show notifications from today
hy_AM: Ցուցադրել միայն այսաւրուայ ծանուցումները

en: Appearance
hy_AM: Տեսք

en: Behavior
hy_AM: Վարքագիծ

en: Notification Plugin
hy_AM: Ծանուցման ներդրաւն

en: Notification plugin for the Xfce panel
hy_AM: Xfce ընտրացանկի ծանուցման ներդրաւններ

en: Xfce Notify Daemon
hy_AM: Xfce ծանուցման աւժանդակ ծրագիր

en: Unknown option "%s"
hy_AM: Անյայտ "%s" ընտրանք

en: Unable to start notification daemon
hy_AM: Չյաջողուեց գործարկել ծանուցումների աւժանդակ ծրագիրը

en: Another notification daemon is running, exiting
hy_AM: Գործարկուում է ծանուցումների այլ աւժանդակ ծրագիր , աւարտ։

en: Notification Preview
hy_AM: Ծանուցման նախատեսք

en: This is what notifications will look like
hy_AM: Ծանուցումները կունենան այսպիսի տեսք

en: Button
hy_AM: Լաւ

en: Notification preview failed
hy_AM: Ծանուցումերի նախադիտման ձախողում

en: Delete
hy_AM: Ջնջել

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
    Notification logging is %s.
hy_AM: <b>Ցուցադրուում են միայն հրատապ ծանուցումները։</b>
    Ծանուցումների մատեանը %s֊ն է։

en: enabled
hy_AM: միացուած է

en: disabled
hy_AM: անջատուած է

en: <big><b>Currently there are no known applications.</b></big>
    As soon as an application sends a notification
    it will appear in this list.
hy_AM: <big><b>Ներկայումս ծանաւթ յաւելուածներ չկան։</b></big>
    Երբ յաւելուածն ուղարկի ծանուցումները
    այն կը ցուցադրուի ցուցակում։

en: Display version information
hy_AM: Ցուցադրել տեղեկոյթ ծրագրի տարբերակի վերաբերեալ

en: Settings manager socket
hy_AM: Կարգաւորումների կառավարային բնիկ

en: Type '%s --help' for usage.
hy_AM: Մուտքագրէք '%s --help' աջակցութեան համար։

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
hy_AM: Մշակուում է՝ GNU Հանրային արտաւնագրի երկրորդ տարբերակի կանոնների համաձայն

en: Please report bugs to %s.
hy_AM: Սխալների դէպքում կարող էք դիմել %s հասցէով։

en: Settings daemon is unavailable
hy_AM: Կարգաւորումների աւժանդակ ծրագիրը հասանելի չէ

en: <big><b>Empty log</b></big>
    No notifications have been logged yet.
hy_AM: <big><b>Դատարկ մատեան</b></big>
    Գրանցուած ծանուցումներ դեռ չկան։

en: Refresh
hy_AM: Թարմացնել

en: Refresh the notification log
hy_AM: Թարմացնել ծանուցումների մատեանը

en: Clear the notification log
hy_AM: Մաքրել ծանուցումենրի մատեանը

en: Yesterday and before
hy_AM: Երեկ եւ առաջ

en: always
hy_AM: միշտ

en: all
hy_AM: բոլորը

en: all except blocked
hy_AM: բոլորը բացի արգելափակուածներից

en: only blocked
hy_AM: միայն արգելափակուածները

en: Custom
hy_AM: Ընտրովի

en: Top left
hy_AM: Վերեւ ձախ

en: Bottom left
hy_AM: Ներքեւ ձախ

en: Top right
hy_AM: Վերեւ աջ

en: Bottom right
hy_AM: Ներքեւ աջ

en: The notification service is not running. No notifications will be shown.
hy_AM: Ծանուցումների ծառայութիւնը չի գործում։ Ծանուցումները չեն ցուցադրուի

en: <b>Currently only urgent notifications are shown.</b>
hy_AM: <b>Ներկաումս ցուցադրուում են միայն հրատապ ծանուցումները։</b>

en: Fade out
hy_AM: Մարում

en: _Slide out
hy_AM: _Սահում

en: Do not disturb
hy_AM: Չանհանգստացնել

en: <b>Behavior</b>
hy_AM: <b>Վարքագիծ</b>

en: <b>Animations</b>
hy_AM: <b>Շարժունացում</b>

en: By default the notification bubbles will be shown on the display on which the mouse pointer is located.
hy_AM: Ծանուցումները լռելեայն կերպով, կը ցուցադրուեն այն ցուցադրիչում, որի վրայ գտնուում է մկնիկի սլաքը։

en: Show notifications on
hy_AM: Ցուցադրել ծանուցումները՝

en: General
hy_AM: Ընդհանուր

en: seconds
hy_AM: վայրկեան յետոյ

en: _Opacity
hy_AM: _Մգութիւն

en: Default _position
hy_AM: Լռելեայն _դիրք

en: _Theme
hy_AM: _Ոճապնակ

en: Show _Preview
hy_AM: Ցուցադրել _նախատեսքը

en: _Disappear after
hy_AM: _Անհետացնել

en: Applications
hy_AM: Յաւելուածներ

en: Log notifications
hy_AM: Մատեանի ծանուցումներ

en: Log applications
hy_AM: Մատեանի ծրագրեր

en: Log
hy_AM: Մատեան

en: Customize how notifications appear on your screen
hy_AM: Յարմարեցնել ծանուցումների ցուցադրումը
