Xfce Apps - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Xfce Notify Daemon
ug: Xfce ئۇقتۇرۇش مۇئەككىلى

en: Unknown option "%s"
ug: نامەلۇم تاللانما «%s»

en: Unable to start notification daemon
ug: ئۇقتۇرۇش مۇئەككىلىنى قوزغاتقىلى بولمىدى

en: Failed to set new theme
ug: يېڭى ئۆرنەكنى بەلگىلەش مەغلۇپ بولدى

en: Unable to connect to D-Bus session bus
ug: D-Bus ئەڭگىمە باش لىنىيىسىگە باغلانغىلى بولمىدى

en: Another notification xndaemon is already running
ug: باشقا بىر xndaemon ئىجرا بۆلۈۋېتىپتۇ

en: Notification preview failed
ug: ئۇقتۇرۇشنى ئالدىن كۆرۈش مەغلۇپ بولدى

en: Settings daemon is unavailable
ug: تەڭشەك مۇئەككىلى يوق

en: Display version information
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسەت

en: Settings manager socket
ug: باشقۇرغۇچى سوكېتنىڭ تەڭشەكلىرى

en: Type '%s --help' for usage.
ug: '%s --help' كىرگۈزسە ئىشلىتىش ئۇسۇلىنى كۆرگىلى بولىدۇ

en: Released under the terms of the GNU General Public License, version 2
ug: مەزكۇر پروگرامما GNU General Public License, 2-نەشرى ئاساسىدا تارقىتىلغان

en: Please report bugs to %s.
ug: كەمتۈكنى %s غا مەلۇم قىلىڭ.

en: Top left
ug: ئۈستى سول

en: Bottom left
ug: ئاستى سول

en: Top right
ug: ئۈستى ئوڭ

en: Bottom right
ug: ئاستى ئوڭ

en: Notifications
ug: ئۇقتۇرۇشلار

en: _Preview
ug: ئالدىن كۆزەت(_P)

en: _Opacity:
ug: غۇۋالىقى(_O):

en: _Disappear after:
ug: غايىب بولغۇچە بولغان ۋاقىت(_D):

en: Default _position:
ug: كۆڭۈلدىكى ئورۇن(_P):

en: _Theme:
ug: ئۆرنەك(_T):

en: seconds
ug: سېكۇنت

en: Customize how notifications appear on your screen
ug: ئۇقتۇرۇشلارنىڭ كۆرۈنۈش ئۇسۇلىنى ئۆزلەشتۈر
